Come and get it!

Vestuvės: Kate Walsh ir Usher.

įrašyta 2007-09-03 03:15 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Info, Pop Princesės

“Grey’s Anatomy”/“Private Practice” žvaigždė Kate Walsh (39 m.) ištekėjo už filmų prodiuseriaus Alex Young (36 m.) šeštadienį Odžiai miestelyje (Los Andželo šiaurėje). Prieš santuoka jie susitikinėjo tik 6 mėnesius. Kate dėvėjo Monique Lhuillier suknę.

Tarp 100 svečių buvo ir “Grey’s Anatomy” bendra-aktorių Katherine Heigl, Chandra Wilson, Sara Ramirez ir Justin Chambers, taip pat ir šou kūrėja Shonda Rhimes. Tarp kitų garsenybių buvo Kate Beckinsale ir jos vyras Len Wiseman, taip pat Tate Donovan.

Šį savaitgalį Kate Walsh buvo ne viena, kas susituokė. Usher (28 m.) pagaliau užsiaugino pora ir vedė savo 8 mėnesius nėščia (ne nuo jo) mergina Tameka Foster (37 m.). Jau kelis mėnesius jie planavo, atšaukinėjo, vėl planavo savo vestuves. Sklido gandai, kad būtent Usher mama, kuri turi didelę įtaką sūnaus gyvenimui, užprotestavo vestuves.

Pora vos neišsiskyrė, tačiau tai pagaliau įvyko. Jie kartu, amžiams. Arba kol kas nors geresnis nepasirodė horizonte. Arba kol Usher neatsitokėjo, ką tai reiškia auginti svetimo vyro vaiką su žmona, kuri beveik 10 metų už ji vyresnė.

Jie susituokė Atlantoje, o tarp žvaigždžių pasirodė Oprah Winfrey, Whitney Houston, Janet Jackson ir Mariah Carey, tačiau Usher mamytė baikotavo ceremoniją ir nepasirodė.

Ačiū www.justjared.com ir www.dlisted.com

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder