Come and get it!

Michelle Williams ir Heath Ledger išsiskyrė

įrašyta 2007-09-03 03:15 kategorijoje Info

Viena fainiausių porelių – Michelle Williams ir Heath Ledger – išsiskyrė. Šaltiniai teigia, kad meilė tiesiog po truputi išgaravo, nieko rimto ir staigaus neatsitiko. Nors jie slėpė nuo spaudos savo vestuvės, tačiau Michelle ir Heath nesibaidė vestuvinių žiedų, o prieš kelis mėnesius darytame interviu Heath Ledger nei paneigė, nei patvirtino gandus, o pasakė kažką panašaus į: “Koks skirtumas ką aš atsakysiu? Vistiek jus [spauda] rašysite ką norėsite, taigi palikime tai ramybėje, tai mūsų asmeninis reikalas.”

Porelė įsimylėjo 2004 m. “Brokeback Mountain” filmavimo aikštelėje, kur Michelle vaidino Heath žmoną. Už vaidmenys šiame filme abudu buvo nominuoti Oskarams. Spalio 28 dieną, 2005 m. jiems gimė dukra Matilda.

Man ankščiau Michelle visiškai nepatiko, bet kai sužinojau, kad ji būdama 16 metų laimėjo Robbins Trading Company World Cup Championship of Futures Trading ir iš 10 000 $ padarė 100 000 $ (kas buvo antras geriausias laimėjimas per visą konkurso istoriją), labai radikaliai pakeičiau savo nuomonę.

Pora tikisi likti draugais ir gerais tėvais savo dukrai. Michelle Williams galite prisiminti iš “Dawson’s Creek”, kur ji vaidino Jen Lindley.

2 comments to " Michelle Williams ir Heath Ledger išsiskyrė "

 1. Holivudas - Populiarumas verčia pasaulį suktis » Paparacių kronika: Amy Winehouse, Eva Longoria, Michelle Williams, Heath Ledger, Keira Knightley says:

  […] Michelle Williams ir Heath Ledger išsiskyrė […]

  September 5th, 2007 at 04:15

 2. Elle says:

  Fainiai, kai žmonės skirias be skandalų. Michellei ir Heath’ui, kaip įžymybėms, papildomi pliusai, kelia juos akyse.
  Jie atrodo tokie atsiriboję nuo Holivudo.

  September 7th, 2007 at 16:59

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder