Come and get it!

Purvas nebegrįš į mūsų gyvenimą

įrašyta 2008-06-10 02:04 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Klausimėlis, TV Shows

Friends yra geriausia komedija, tačiau savo aktoriams šis serialas atrodo neša vien nelaimės. Žmonės tai vadina “draugų prakeikimu”. Niekam nepavyko kažko pasiekti po Friends pabaigos. Aišku, visi stengėsi, kažką darė… bet tų svaiginančių ovacijų nesulaukė.

Matt LeBlanc turėjo Joey, bet šou buvo panaikintas ir net sezono iki galo neparodė per TV. Matthew Perry Studio 60 on The Sunset Strip irgi buvo panaikintas (šito aš taip ir nežiūrėjau), tačiau jis vaidina filme Seventeen Again, kuriame jo herojaus septyniolikmetį ekvivalentą atlieka garsusis Zac Efron – tai vienintelis geras dalykas jo karjeroje. David Schwimmer pasitraukė į mažąjį teatrą ir suvaidino pakvaišėlį Greenzo 30 Rock ekologiškame epizode (kur jis atrodė senas, storas ir kvailas), pastatė Run Fatboy Run. Jennifer Aniston vis bando suvaidinti gerame filme, bet jai nepavyksta – jos filmai nesurenka pakankamai pinigų ir nesulaukia gerų kritikų atsiliepimų. Meilėje jai irgi labai nesiseka. Liza Kudrow turi nemažai projektų, tik jos vardo vistiek niekur nesigirdi. Ji turėjo savo serialą The Comeback, bet po 13 serijų jis buvo panaikintas. Žiūrėjau ištraukas – nieko gero.

Na ir atėjo laikas šio įrašo herojai – Courtney Cox Arquette – jos serialas Dirt turėjo ypatingą vietelę mano širdyje, nes buvo kaip tik apie tai ką aš čia bandau daryti. Žurnalas apie Holivudo žvaigždžių gyvenimą ir jų nesėkmės su daug intrigų. Holivudas.Red.Lt+Prison Break. Dabar jis irgi buvo panaikintas. Po dviejų smagių sezonų. Labiausiai man patiko jos mašinytė :) Audi R8. Niam.

Kalbant apie Draugus, neseniai žiūrėjau Beverly Hills 90210 ir ten buvo Matthew Perry, toks jaunutis, dar prie visą Friends senaciją ir vaidino labai kietą vaikiną, kuriam sekasi sporte. Visiška Chandler priešingybė. Na jei jau kalbam apie Beverly Hills 90210 tai Tori Spelling (Dona jei esat pakankamai seni prisiminti) dabar gimdo dukrytę. Na jei jau kalbam apie nėštumus, tai savaitgalį pagimdė ir Jessica Alba – mergaitę kaip ir žadėta – Honor Marie Warren.

5 comments to " Purvas nebegrįš į mūsų gyvenimą "

 1. elt.lt » Blog Archive » Kas įdomesnio? says:

  […] Iš dalies apie gyvenimą kalba ir Alla, tik ji jau žiūri į konkrečius atvejus – serialo “Draugai” herojų pasiekimus, o vėliau žavisi gyvūnais, kažkiek keistokais (gal per daug plaukuotais?). Fox išpažįsta […]

  June 10th, 2008 at 17:41

 2. kikiszs says:

  Nesakyčiau, kad taip nesiseka. Schwimmeris suvaidino po to ėjusių poroje neblogų filmų, bent jau žiūrovai taip manė ir kritikai. Aš manau, kad daugelis šios kompanijos aktorių tiesiog nenori “perspaust” po Draugų pasisekimo ir renkasi atidžiai vaidmenis, bei neskuba. Ta pati Aniston tik ir tevaidina filmuose vienam po kito, beje ji vaidino ir seriale Dirt. Courtney turėjo savo Dirt, kuris neblogai įvertintas.Lisa taip pat vaidina daugybėje filmų ir visai ne prastų. Na LeBlankas liko vienas toks, kad nelabai rastų vietos. O Perry irgi atidžiai renkasi ir vaidina.
  Spelling jei ne jos tėvas, įdomu kas būtų nutikę:)
  Beje yra pradedas filmuoti naujasis Beverly Hills 90210.

  June 10th, 2008 at 21:24

 3. Alla says:

  kikiszs, ir tu rimtai manai aš nieko šito nežinojau?

  June 10th, 2008 at 21:44

 4. kikiszs says:

  Viskas buvo suvaryta į vienus vartus, kad jiems niekas nesiseka, anaiptol taip nemanau ir išdėsčiau kodėl taip manau.

  June 10th, 2008 at 23:39

 5. Alla says:

  na tai yra mano asmeninis blogas ir žmonės, kartu ir tu, ateina skaityti mano nuomonės :P Be to, ne aš sugalvojau “draugų prakeiksmą”, nieks iš jų netapo James McAvoy ar Kiera Kneightly.

  June 10th, 2008 at 23:46

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder