Come and get it!

Pamąstymai apie seksą

įrašyta 2008-06-09 03:06 kategorijoje Asmeniniai, Filmai, Seksas, TV Shows

Ką tik baigiau žiūrėti Sex And The City: The Movie. Kokie įspūdžiai? Jokie… Filmas gavosi pigi parodija į tai, prie ko mes taip pripratome. Suprantama, kad herojai išaugo iš sekso į meilę – būtent tai ir norėjo perteikti rašytojai/kūrėjai. Jaučiuosi apgauta, nes I got addicted to sex and all I was left with was love. Peržiūrėjau visus 6 sezonus gal kokius 10 kartų, pirmą kartą žiūrėjau būdama kokių 14 metų naktimis per kažkokį LT kanalą su mama ir daug kartų parausdavau iš gėdos… Dabar pratinu vieną iš savo draugių, taigi mano DVD play’eryje tunoja būtent SATC Season 1 DVD.

Skaitinėjau LT komentarus Linkomanijoje prie siaubingo CAM rip’o, kurį ir žiūrėjau (gaila buvo švaistyti 30Lt kino bilietui, o pasimatymams nuotaikos nėra), ir vaikinai labai negailestingai apšikinėjo visą SATC konceptą. Kame kampas? Manau, visai smagu pažiūrėti, bent savo anglų kalbos žinias pagerinsit, o ir apie seksą išmoksit daug. Aš esu labai dėkinga SATC kūrėjams, kurie padėjo man susidaryti sveiką ir tolerantišką požiūrį į seksą, kurio beje trūksta daugeliui žmonių. Bet gal jie neužaugo žiūrėdami sekso enciklopediją? Turiu draugą, kuris nuo 16 metų žiūrėjo SATC, nes norėjo išmokti daugiau apie moterys. Ir jam pavyko ;)

Taigi apie patį filmą, meilė meilė blablabla. Aišku, buvo sunku susikoncentruoti dėl pastovaus filmuotojo daromų garsų valgant ir kompozicijos nežinojimo – nuolatos herojų galvos buvo apkarpytos ir nesimatė daug svarbių užrašų ir laiškų. Teko improvizuoti.

Kai filmavo Niu Jorko gatvėse, buvo tiek daug spalvingo ir pakvaišusių apdarų, bet filme viskas buvo santūru ir nuobodu. Kur dingo mada? Iš filmo prisimenu tik 3 poras batų.

Nustebino Steve neištikimybė – jis ir Miranda buvo mano mėgstamiausia porelė, tokia reali ir nuoširdi. O gal čia kalba mano meilė raudonplaukėms ir žydams?

Jie 5 metų vaiką tebevadina “baby”… o 3 metų mergaitė pasirodė tikru idiotu kai negalėjo pakalbėt telefonu labai svarbiu momentu.

Pagaliau sužinojom Mr Big pilną vardą – John James Preston. Fancy name.

Smagiai nustebino muzikos pasirinkimas, kaip tik šiandien ryte parsisiunčiau Captain & Tennille – Love Will Keep Us Together, ir ką gali žinot, ji grojo ir SATC: The Movie.

Filmas tapo duokle frazei “все мужики козлы”, bet galų gale visi laimingi. Vis tik jiems pavyko mane pravirkdyti. O Samantha sukako 50! Visada galvojau užaugsiu ir būsiu tokia kaip ji :) Atrodo nuostabiai.

Kažkas sako filmas sutalpino savy visą 7 sezoną, bet man pasirodė nuobodoku, žiūrėjau Kung Fu Panda ir jį paliko didesnį įspūdį. Ir ne todėl kad ten yra Angelina Jolie!

Jos paseno ir laikas apsiraminti, apie tai ir filmas… Nuotykiams jos pasakė bye-bye.

2 comments to " Pamąstymai apie seksą "

  1. egle says:

    Visiskai pritariu tau. Gal kalti per dideli lukesciai, bet pasiziurejus nusivyliau, o ir sugraudinti jiems manes nepavyko…

    June 9th, 2008 at 09:56

  2. Karolis [Pocius.lt] says:

    Nors filmo ir nemačiau, turiu pasakyt WOW šitam aprašymui – matos, kad labai nuoširdžiai parašytas. Gaila tik kad neturėjai galimybės pažiūrėt jį kino teatre ar bent geresnės kokybės.

    June 9th, 2008 at 18:43

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder