Come and get it!

Paris Hilton vėl kalėjime?

įrašyta 2007-09-05 04:15 kategorijoje Dienos juokas, Pop Princesės

Kultinis australiškas serialas “Prisoner: Cell Block H” yra perkeliamas į Londono West End sceną kaip miuziklas. Australų spauda praneša, kad Paris Hilton (26 m.) vaidins lezbietę-kalinę. Paris vis stengiasi užsitarnauti britų fanų malonę, jau keliuose interviu ji sakė, kad nori pagerinti savo įvaizdį anglų akyse ir norėtų dalyvauti “Big Brother”. Jei tai tiesa, aš tikrai nusipirksiu bilietą į šį miuziklą, turėtų būti labai juokinga.

Prieš kelis metus Paris pareiškė, kad nori tuoktis Westminster Abbey, kur tai daryti leidžiama tik karališkos šeimos nariams. Paris buvo labai nepatenkinta ir pasakė, kad ji yra tas pats kaip karališka šeima, nes ji Hilton. Tuo metu ji susitikinėjo su Paris Latsis (graikiškas multi-milijarderius).

Aš ką tik kai ką supratau, Paris yra 26, nors yra daug gandų, kad iš tiesų ji vyresnė. Paris Latsis yra 28, bet Paris Hilton pasakojo, kad jie susipažino dar būdami vaikais, kai jai buvo 16, o jam 14… Somebody told too much. Taigi jai 30? Wow. O aš turiu labai gerą atmintį.

Ačiū www.news.com.au ir www.celebutopia.net

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder