Come and get it!

Kaip aš susipažinau su Jessica

įrašyta 2007-09-07 03:34 kategorijoje Asmeniniai, Nuotraukos

Šiandien buvo nuostabi diena, +26, saulė… Mano draugė Faith pagimdė dukrelę prieš 18 dienų, todėl pasinaudojome proga ir nuvažiavome į Peckham Rye parką daryti pikniko. Peckham yra vienas š***iniausių rajonų, todėl labai nustebau pamačius nuostabų parką su gražiais sodais ir tvenkiniais, kurie buvo ne ką blogesni už St James parko.

Laikas praėjo labai greitai, nes abidvi mano draugės yra grafinės dizainerės kaip ir aš, todėl nuolatos fotografavomės. Mažutė Jessica pramiegojo beveik visą kelionę – labai ramus vaikas. O laukėsi jie berniuko… Daktarai padarė klaidą nustatydami lytį, o aš jau spėjau pridovanoti berniokiškų drabužėlių…

Taip pat parke sutikome labai žaismingą šunių – kuris puikiai suprato, kad vyksta fotosesija, ir mums pozavo. Nežinau iš kur tie gyvūnai kerta, kas yra kamera, bet tai ne pirmas gyvis (o geriau pasakius jau koks tuzinas buvo), kuris pozuoja. Kai kurie katinai prieš kamerą vaipėsi beveik valandą.

Draugė Hayley labai nerimavo, kad nesugebės deramai laikyti mažutės ir kai aš jai bandžiau perduoti vaikelį, ji pusiaukely atsisakė ir užpanikavo… aš vos nepraradau balanso… nežinau kaip, bet Faith mūsų už tai neužmušė. Just my luck.

One comment to " Kaip aš susipažinau su Jessica "

  1. Elle says:

    Na smagiausios nuotraukos tos dvi, kur vaikiukas vaizduoja “Liux” ir “Fu*k off”.

    September 7th, 2007 at 16:55

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder