Come and get it!

Nicole Richie rūko nėštumo metu

įrašyta 2007-10-30 02:12 kategorijoje Pop Princesės

Meluočiau, jei sakyčiau, jog nustebau. Aš iki paskutiniųjų netikėjau, kad jos nėštumas išvis egzistuoja – absurdas, ane? Na o dabar viskas lyg ir grįžta į savas vėžias. Garsioji narkomanė, praleidusi daug ilgų dienų rehab’e, priaugusi toną svorio, paskui numetusi dvi tonas svorio ir išgarsėjusi visame pasaulyje kaip vaikščiojantis skeletasNicoledabar stebina pasaulį savo vėl nesveikais veiksmais. Gaila, kad dabar tai kenkia ne tik jai, bet ir negimusiam mažyliui, kurio beje Nicole keletą kartų vos neprarado.

Šį kartą Nicole buvo pastebėta prie garsių restoranų “ant perekūro”. Jei ji nemetė rūkyti, ką dar ji vartoja? Nicole buvo areštuota už marihuanos rūkimą ir Vicotin vartojimą vairuojant, na o jos Surprise Baby Shower organizavo garsioji party-girl ir lezbietė Samantha Ronson, dėl kurios Lindsay Lohan pateko į labai daug keblų situacijų ir nutraukė su ją visas draugystės, nors ankščiau jos buvo meilužėmis.

Ačiū www.nypost.com ir www.nicole-fan.org

2 comments to " Nicole Richie rūko nėštumo metu "

  1. jey says:

    Lindsay Lohan su Samantha buvo meiluzemis???

    October 31st, 2007 at 18:08

  2. nile says:

    zmogau neissigalvok ji jau tai paneige kad esa ruko bet kas gali bet ka issigalvot kai iodesi nuotrauka kur ji ruko tada ir patikesiu

    November 1st, 2007 at 10:57

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder