Come and get it!

Heroes reitingai krenta, žiūrovai nusivylę (spoiler’is)

įrašyta 2007-10-31 03:57 kategorijoje TV Shows

Prisipažinkime, vakaryšktis Heroes epizodas smirdėjo… blogas kvapas atkeliavo tiesiai per Atlantą. Net sexy Milo Ventimiglia nebegelbsti situacijos, nes pasidarė tikras kvailys ir susirado butt-ugly girlfriend. Serialas prarado net 3 milijonus žiūrovų šį sezoną, o ką jau kalbėti apie mus – nelegalus, mūsų iš vis niekas nefiksuoja. Praskaidrino situaciją juokingas HRG bandymas grasinti rusiškai ir Clare pastangos pergudrauti kalę cheerleading squad captain.

Labai pradžiugino Hiro bučinys su Yaeko – pagaliau bachurėlis gauna some action. Na o visą kita tiesiog nuobodu. Jie net naujus herojus kaip Maya ir Monica padarė neįdomiais per 3 savaičių tarpą. Na o svarbiausia – ilgai lauktos Kristen Bell, kuri vaidina blogietę Elle, niekur nebuvo matyti. Bandymas panaikinti mutacijas herojų kūnuose man nepatinka, bet yra minčių, jog būtent šią vakciną panaudojo ant Sylar ir vargšelis tapo neįdomiu. Jie taip suprastino visą siužetą, kad viskas pasidarė labai nuspėjama – o nenuspėjaškumas (kūriam savo žodžius) buvo vienas iš svarbiausių dalykų, prikausčiusių mane prie PC ekrano.

Takezo Kenzei – argi giliai širdy netikėjot, kad jis bus paskutinis šiknius? Na o apie paskutinės scenos kokybė iš vis patylėsiu, iš pradžių maniau, gal man pasirodė, nes žiūrėjau anksti ryte bepusryčiaudama, bet kiti irgi pastebėjo – NY City atrodė visiškai netikras ir kaip nupaišyta dekoracija kokiam teatre. Visą absurdiškumą puikiai parodė kolega Pink Is The New Blog:

Image Hosted by ImageShack.us

One comment to " Heroes reitingai krenta, žiūrovai nusivylę (spoiler’is) "

  1. Blogorama #238 : nežinau.lt says:

    […] pasaulis: Apple pradėjo griauti tradicinį TV verslą, serialo Heroes reitingai krenta, o Lietuvoje kino teatrai pagaliau pradeda plėstis. Jei vizualūs dalykai šiandien […]

    October 31st, 2007 at 22:14

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder