Come and get it!

Lindsay Lohan vėl sulaikyta

įrašyta 2007-07-25 03:43 kategorijoje Pop Princesės

Ne, Lindsay! Tu darai viską, kad tik tave mylėti būtų neįmanoma. Lindsay Lohan buvo sulaikyta vakar naktį ~2:16 už vairavimą išgėrus, narkotikų (kokaino) laikymą ant savęs, vairavimą su negaliojančiu pažymėjimu ir dar 2 kaltinimai apie kuriuos niekur nerašo. Iš viso jai buvo pateikti 5 kaltinimai. Tai jau antras kartas kai Lindsay buvo sulaikyta už vairavimą išgėrus per paskutinius 3 mėnesius, o ji tik prieš 10 dienų išėjo iš reabilitacinės klinikos. Teismo data už vakarykštį sulaikymą buvo paskelbta rugpjūčio 24, ta pati diena kaip ir jos teismas už pirmąjį sulaikymą. 24 Lindsay laimingas skaičius. O kas gi atsitiko? Ji taip gerai laikėsi, net užsidėjo ta apgailėtiną alkoholio kiekio prakaite matuoklį ant savo kulkšnies, kuris pagal idėją turi siusti info apie tą kiekį alkoholiko prakaite kas valandą į spec. punktą, ją visur lydėjo blaivus kompanionai, kurių darbas buvo prižiūrėti, kad Lindsay negertų ir nevartotų. Ir išvis, jai turėjo gerai praplauti smegenis reabilitacijos klinikoje. O pasirodo, kad Lindsay surengė surprise-party savo draugui (-ei), prisigėrė (1,2-1,3 promilės), o tada vieną iš jos asistenčių pareiškė, kad ją užkniso Lindsay ir ji meta darbą, Lindsay labai įtūžo, sėdo i mašina ir pradėjo vytis savo ex-asistentę, tada asistentes mama, kuri irgi buvo mašinoje, paskambino farams, ir pareiškė, kad jas persekioja crazy vairuotojas… BITCH! Lindsay atsisakė pūsti į vamzdelį, bet pareigūnai padarė “Field Sobriety Test” – kai reikia praeiti liniją tiesiai, užsimerkus paliesti savo nosį ir t.t.. Ryte Lindsay paleido už 25 000 dolerių užstatą. Na dabar ji tikrai niekaip neišvengs kalėjimo. Hm, kaip dabar Britney žada pagerinti Lindsay pakvaišimo rekordą? Holivudas visai nusivažiavo. 2007 yra super aktyvus metai! Kokios anoreksijos? Dabar žmonės areštuojami, sėdi kalėjime ir nusižudo. Labai gaila, kad Lindsay nepasirodys Jay Leno “Tonight Show”, kuris beje yra super juokingas. Aš taip laukiau. Rytoj bus Lindsay naujo filmo “I Know Who Killed Me” premjera, tačiau Lindsay yra “saugioje vietoje, kur ji gauna medicininė pagalbą” pasak jos mamos ir advokato, ir premjeroje nepasirodys.

Štai Linday Lohan sulaikymo dokumentai (ten yra ir jos ūgis ir svoris) ir mug-shot:

4 comments to " Lindsay Lohan vėl sulaikyta "

 1. vidas says:

  nu jo, aš ir šito nesuprantu.. čia ar aš dažniau apie tokius dalykus skaityt pradėjau, ar ten visi tie iš teliko masiškai totalias nesamones daryt pradėjo..;))

  July 25th, 2007 at 10:13

 2. Oz says:

  Jo… Jau pradedu tiketi kad Lindsay is ties pagalbos reikia. Iki tol (iki antrojo DUI) maniau kad tai tik ispustas burbulas. Kita vertus labai sunku ka ir pasakyti, cia hollywood’as :) visi aktoriai, rezisieriai ir paparaciai, tik kokaino jie tikrai jai nepakiso… :) Beje ar matete ta laida su Jay Leno? Hilarious!!! :) Tik po laidos prisiminiau kaip jis (Rob Schneider) sustume Enzo Ferrari i siena :( Gaila kad Leno neuzvaziavo sia tema… Labai jau anas mandras parodijuoti kita. Anyway man vis tiek patinka Lindsay :D

  July 31st, 2007 at 19:38

 3. Alla says:

  OZ, as esu Lindsay fane jau kazkur 8 metus. Nuo pat Parent Trap isleidimo, as ja irgi myliu, bet ji tikrai turi labai daug problemu. Maciau daug video kur ji elgiasi kaip tikra bitch, bet viskas suprantama. O Rob Schneider vakar pareiske, kad jei Lindsay nori pataisyti savo gyvenima ir islikti gyva reikia atsikratyti draugu ir tevu, o Amerika jai atleis.

  July 31st, 2007 at 19:43

 4. Holivudas - Populiarumas verčia pasaulį suktis » Lindsay Lohan Elle žurnale says:

  […] kioskuose, internete pilna Lindsay nuotraukų iš šios fotosesijos. Ji įvyko 36 val iki jos suėmimo. O interviu metu Linsay pareiškė, kad niekada neleis girtam vairavimui pasikartoti… Kažkas […]

  August 6th, 2007 at 00:48

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder