Come and get it!

Britney vėl sušiko savo karjerą

įrašyta 2007-07-25 03:43 kategorijoje Absurdas, Pop Princesės

Tai jau pasidarė įpročiu – dėti įrašus apie Britney Spears i “Absurdas” kategorija. Šį kartą panelė ex-pop-princesė turėjo duoti ekskliuzivinį interviu OK! žurnalui ir nusifotografuoti jų fotosesijai, bet stogas vėl pavažiavo, ir ji pradėjo kresti nepaaiškinamus dalykus. Žurnalas dar svarsto ar dėti straipsnį ir nuotraukas, kurių joks Photoshop meistras negalėtų ištaisyti, į sekantį numerį, nes tai galėtų sužlugdyti Britney karjerą (lyg ji ją turėtų), tačiau jau pasirodė prilemenarios žurnalo viršelio versijos. Britney pasirinko visus rūbus savo fotosesijai 2 didžiais mažesnius, interviu metu ji negalėjo susikoncentruoti ir jos akys vis užsimerkdavo, o galva atsilošdavo atgal, ji atrodė pusiau mirus. Jos nuotaikos buvo labai permainingos, ji dažnai bėgiodavo i tualetą, o grįždavo labai susinervinus. O čia mano mėgstamiausia dalis: visą interviu ji buvo extra-paranojiška, o vienu metu ji pradėjo įtikinėti aplinkinius, kad lubos tuoj tuoj nugrius ant jos!

Su higiena Britney irgi nedraugauja, ji privertė vieną iš savo asistentų atnešti kibirą keptos vištienos, o pavalgius nusivalė riebaluotas rankas į keletą tūkstančių dolerių kainuojančią Gucci suknelę, kuri aišku priklausė OK stilistams. O Britney naujas šuniukas London pridarė ant grindų fotosesijos metu, Britney išvalė visą tai su Chanel suknele. CHANEL!

OK pasistengė nusisamdyti LA geriausius stilistus ir makiažo profesionalus, tačiau Britney kategoriškai atsisakė, ji leidosi šukuojama ir dažoma tik savo “bjauriųjų draugų”.

O štai video – viena diena iš Britney Spears gyvenimo.

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder