Come and get it!

Kristen Stewart Nylon žurnale Kovas

įrašyta 2009-02-24 23:05 kategorijoje Aktorės, Filmai, Nuotraukos

Kristen Stewart yra talentinga, protinga, seksuali mergina. Jai 18, bet per savo trumpą gyvenimą ji spėjo labai daug ką pasiekti. Pasaulis nereaguoja į ją kaip į Lindsay Lohan ar Hilary Duff, ji yra iš tų kaip Claire Danes ir Scarlett Johansson – tos kur gauna gerus vaidmenis svarbiuose filmuose ir dirba su garsiais ir daug ką pasiekusiais režisieriais. Sakysite, o kaip gi dėl Twilight? Galima ginčytis, kadangi šis projektas buvo kuriamas kaip nepriklausomas filmas su labai mažu biudžetu su garsia režisierė Catherine Hardwicke (kuri režisavo garsųjį Thirteen, kurį peržiūrėjau šią savaitę ir jis nepaliko tokio gilaus įspūdžio, kaip tada, kai žiūrėjau 15kos metų; ten taip pat vaidina Twilight gražiausia mergina pasaulyje Rosalie CullenNikki Reed. Ji kartu su Catherine parašė scenarijų būdama 15kos.) Ir režisieriai tampa garsiais ne dėl savo party going įgūdžių, o jų tikrojo darbo.

Pirmą kartą Kristen mačiau Panic Room kartu su Jodie Foster, Forest Whitaker ir Jared Leto prieš 7 metus, ir iki šiol tai lieka mano vienas mėgstamiausių filmų. Ji taip pat vaidina In The Land Of Women kartu su Meg Ryan ir Adam Brody (dėl kurio taaaip laukiau šiol filmo, tuo metu vis sirgau The O.C. manija) ir What Just Happened šalia Robert De Niro ir Bruce Willis. Kristen Stewart suvaidino ir Oskarui nominuotame Into The Wild kartu su Emile Hirsch ir Vince Vaughn (man jis labai patiko, pagrįstas tikra istorija) ir Adventureland, kuris buvo pristatytas šių metų Sundance filmų festivalyje, taip pat vaidina nerealieji Bill Hader ir Kristen Wiig Saturday Night Live. Na o šiuo metų Kristen yra Tokijuje kartu su Twilight gražuoliais Taylor Lautner ir Robert Pattinson, kur jie promot’ina savo vampyrų aukso gyslę :) Kovo pabaigoje prasidės New Moon (Twilight pratęsimas, kuris pasirodo lapkričio 20 dieną 2009, o po trumpos pertraukos ir Eclipse – pasirodys birželio 30 dieną 2010; filmuoja du filmus vienas po kito, nes nenori, kad aktoriais pasentų, knygose jiems 16-17, o realybėje Robui jau 22; filmai pasirodo taip greitai po filmavimo, nes jie nenori prarasti to Twilight notherfucking jaudulio, kurį pasigavau ir aš).

Štai ir pati Kristen Stewart (nuotraukos nėra pačios gražiausios, bet vistiek malonu pažiopsoti):

4 comments to " Kristen Stewart Nylon žurnale Kovas "

 1. Karolis Pocius says:

  Ir kodėl aš taip ir maniau, kad šis įrašas bus su Twilight susijęs? :)

  Šiaip tai labai įdomiai ir išsamiai parašyta. Nuotraukos irgi geros.

  February 25th, 2009 at 10:22

 2. gabriele says:

  mano labai labai gera nuomone isai geriau kad butu zurnale labai labai labai labai labai labai graiausios nuotraukos pasaulyja

  March 1st, 2009 at 14:37

 3. gabriele says:

  ai labai geriakalis$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

  March 1st, 2009 at 14:38

 4. gabriele says:

  ;D ;D ;D

  March 1st, 2009 at 14:39

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder