Come and get it!

Simpsonai taps ilgiausiai gyvenančių TV šou?

įrašyta 2009-02-26 22:08 kategorijoje TV Shows

arba

?

The Simpsons egzistuoja taip ilgai, kad stebėtina, jog jie dar neturi raukšlių. Bet face-lift jie vis tik daro reguliariai. Tai filmas, tai nauja įžanga. Pastebėjote, nuo praeitos serijos ji pasikeitė? :) Anyway, mėgstu Simpsonus jau neatsimenu kiek metų… Pietus su šeima ir Simpsonais buvo normalus dalykas mano namuose, tik mamai nepatiko, kad žiopsom į teliką, o ne į savo lekštes, bet žiopsojo ir tėtis, tai ką ten darysi?

Fox užsakė dar 2 naujus The Simpsons sezonus, o tai reiškia dar 44 naujos serijos. Tos 44 serijos ir padaro Simpsoniukus rekordininkais – iš viso bus 493 serijos. Gan arti buvo Gunsmoke (pradėjo savo transliaciją 1955 metais) ir gyvavo 20 metus. Na jei vis dar esate supainioti, rekordas ne serijų kiekyje, bet egzistavimo ilgume. Ir jie man dar nepabodo :) Jei galite tuo patikėti.

Na o multikų kategorijoje Simpsonai aplenkė Flinstonus jau prieš 12 metų (iki Simpsonų būtent jie ir valdė multikų pasaulį ir egzistavo net 8 metus)… Na o ką gi gauna balso aktoriai už tokią animacinio serialo sėkmę? 400 000 $ per epizodą. Neblogai. Bet tuo metų Barto balso aktorė spėjo beveik bankrutuoti, nes atiduoda beveik visus savo pinigus Scientology

3 comments to " Simpsonai taps ilgiausiai gyvenančių TV šou? "

 1. gabriele says:

  jis man labai labai negrazus

  March 1st, 2009 at 14:33

 2. gabriele says:

  suknistas

  March 1st, 2009 at 14:34

 3. Andrius says:

  Jiems jau seniausiai reikejo baigti, kai buvo populairumo virsuneje. Dabar akivaizdu kad dirbtiniai tersiama, tos istorijos jau karotjasi po kelis kartus, tai liza vel susiras nauja drauga, mardge nauja meiluzi ar pan.

  March 6th, 2009 at 16:39

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder