Come and get it!

Klastotė Britney Allure žurnale

įrašyta 2007-08-20 03:36 kategorijoje Absurdas, Nuotraukos, Pop Princesės

Britney Spears taip ir nesugeba išsinarplioti iš Absurdas kategorijos nasrų. Šį kartą Britney pozavo Allure žurnalui, tačiau jiems pavyko padaryti trumpą fotosesiją be jokių didelių incidentų. Bet su interviu kitas reikalas – Britney pabėgo ir niekada negrįžo. Žurnalo atstovai bandė pernešti susitikimą kelis kartus, bet Britney Spears vis nesirodė… jokių paaiškinimų. Allure nenusmuko iki Britney lygio ir gražiai viską atspausdino, skandalas su OK! nepasikartojo. Allure yra prestižinis žurnalas. Tačiau tai jiems nesutrukdė papasakoti kai kurias nerimą keliančias detales, pvz kad Britney nepavėlavo, buvo maloni, BET prieš sėsdama į stilisto kėdę nusirengė iki lemens ir visos fotosesijos metu buvo topless. Ji pati taip sugalvojo. Jos ex-asistentė Shannon Funk teigia, kad Britney kenčia nuo dėmesio stokos ir jai visada reikia paraginimų ir patvirtinimų, kad ji yra sexy, todėl ji visada nusirengia ir ieško fizinio kontakto ir flirto iš… bet ko! net merginų. Ji kenčia nuo ekshibicionizmo. What a fucking mess!

Na Allure padarė gerą darbą su Britney, bet ar jie tikrai mano, kad publika yra tokia akla ir kvaila, kad patikės jog tai tikras Britney kūnas? Airbrush meistai neblogai padirbėjo. Na o aš noriu atskleisti, kaip iš tiesų ji atrodo. Na daug maž stebint iš jos candid nuotraukų. Aišku, veidas gali atrodyti keistai, ir rankų pirštai pernelyg ilgi, tačiau aš tikrai nesiruošiu grąžinti ją į priešphotoshopinę būseną. Kūnas ir veidas buvo modifikuojami atskirai – aš tam neturiu laiko.

Ačiū www.allure.com

2 comments to " Klastotė Britney Allure žurnale "

  1. vidas says:

    pempė.;))

    August 20th, 2007 at 10:31

  2. Elle says:

    Dėl nuotraukų, tai arba reikėjo normaliai sutvarkyti ir “atrąžinti” Britney vaizdą arba nedėti jokio, nes dabar atrodo nenormaliai ir nenatūraliai. Ir tas tingėjimas gavosi gana šykštus, nes juk visa tai darei ne dėl Spears, o dėl žmonių, kurie lankosi tavo psl.

    August 28th, 2007 at 23:34

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder