Come and get it!

Anne Rice pašventė savo kūrybą Dievui

įrašyta 2007-08-20 03:36 kategorijoje Absurdas, Info

Anne Rice yra viena mano mėgstamiausiu rašytoju. Ir ne vien todėl, kad ji rašė apie vampyrus, bet todėl, kad jos kalba yra labai turtinga ir gaivi. Paskaičius jos knygas jaučiuosi gavus gerą dozę kultūros. Na o dabar Anne užnešė ant labai dvasingų dalykų, matyti visiems prieš mirtį užplaukia noras atpirkti savo blogus poelgius ir darbus, nors jie nėra tikri kiek blogai visa tai buvo, bet apsidrausti niekada neskaudėjo. Taigi dabar Anne Rice atsižada visų savo ekstravagantiškų politinių pažiūrų ir pasiduoda Dievo gailestingumui. Ji tikrai nori patekti į rojų – Miss Rice dedikuoja savo knygas Dievui ir Jėzui, ir ji sako, kad knygas rašo ne apie Dievą ir Jėzų, bet Dievui ir Jėzui. How fucked up is that? Bet vistiek ši moteris turi tikrą dovaną ir moka rašyti fucking gražiai. Šiaip patarčiau jei kas nori tobulinti savo anglų kalbą, Anne Rice knygos – puikūs vadovėliai. Na o daugiau svaičiojimų apie jos naujai atrastą požiūrį į pasaulį galite surasti jos bloge (kurio dizainas beje totally blows, bet seniai niekada nesidomėjo mada). P.S. Kai pasveiksiu bėgsiu į biblioteką pasiimti The Vampire Chronicles, su kuriuo beje mane supažindino Karolis.

One comment to " Anne Rice pašventė savo kūrybą Dievui "

 1. ~Karolis says:

  Hmm. Čia kaip ir old news :-/

  Ji parašė “Christ The Lord: Out of Egypt” pirmu asmeniu (Jėzaus) ir pasakoja apie Jėzaus vaikystę. Labai įdomi knyga beje, jei norėsi, galėsiu paskolint.

  O dėl ko ji pasinešė į religiją, tai atseit dėl to, kad visos tos vampyrų knygos buvo jos dvasinis ieškojimas, privedęs prie Dievo. Taigi nėra taip, kad ji čia prieš mirtį už nuodėmes atgailaut pradėjo.

  Anyway, kaip ten sako “Keep your religion and your sex life inf you bedroom”? :) Manau jos religija yra jos pačios asmeninis reikalas.

  August 29th, 2007 at 08:41

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder