Come and get it!

Holivudas streikuoja – filmai, serialai ir pokalbių šou nebekuriami

įrašyta 2007-11-09 02:46 kategorijoje Info, TV Shows

Nuotraukose pagal eilėškumą: Eva Longoria (Desperate Housewives), Grey’s Anatomy aktoriai, Tina Fey (SNL, 30 Rock, Mean Girls (padaręs Lindsay Lohan naująja pop-princese) kurėja), Julia Louis-Dreyfus (milijardierė, The New Advantures of Old Christine pagrindinė aktorė), Julianne Moore.

Jau ketvirta diena kaip Holivudo rašytojai streikuoja. O tai reiškia, kad nėra naujų skriptų ir scenarijų. Daugelis pokalbių šou užsidarė, o realybės šou okupuoja visą TV laiką.

Daugelio serialų filmavimo aikštelės buvo uždarytos, o patys aktoriai prisidėjo prie piketuojančių rašytojų. Kai kurie aktoriai ir yra patys rašytojai, todėl jiems tenka plėšytis tarp dviejų ugnių – reikia kovoti už savo teises, bet kontraktas įpareigoja vaidinti.

Kad streikas įvyks, buvo aišku jau seniai, nes TV kanalai ir jų vadovai atsisakė gerinti pasibaigusius kontraktus su rašytojų sąjunga. Deja, be rašytojų ir nėra pačio TV ir Holivudo.

Galime pamiršti apie tokius naujus serialus kaip Cashmere Mafia, kurio ilgai laukiau – tai naujas Sex And The City (4 moterys, Lucy Liu, seksas, ir ta pati autorė Candace Bushnell). 24 taip pat nepamatysime sausį, nes kūrėjai nori, kad mes žiūrėtume jį non-stop – kas savaitę po naują epizodą, bet kol kas parašyta buvo tik pirma dalis.

Grey’s Anatomy ir Heroes uždarė savo filmavimą, nes patys kūrėjai streikuoja. Tačiau Heroes nufilmavo alternatyvų epizodą gruodžio 3 dienai, kuris bus panaudotas kaip sezono finalas, jei streikas tesis.
Šiandien užsidarė ir Desperate Housewives produkcija. Aktoriai aktyviai palaiko rašytojus.

Rašytojai žino, kad jie yra varomoji pramogų pasaulio jėga ir nežada pasiduoti. Beje, vienas iš rašytojus bandęs kirsti piketininkų užtvarą buvo partrenktas automobilio. Karma. Už savo kolegų nepalaikymą.

O dabar very sad news – su šiuo prakeiktu streiku Lost galėsim pamatyti galbūt tik 2009 metų sausį!

Dėl filmų kol kas galime būti ramūs – rezultatų nesimatys iki 2009 metų, tačiau po to filmų bus mažiau, nebent po streiko visi puls rašyti dvigubai daugiau gerų filmų.

Saturday Night Live rodys kartojimą šią savaitę. Ir sekančią. Ir po to.

Kas liečia naujus serialus vieni bus panaikinti dėl streiko, o kiti išliks ir išpopuliarės net to nenusipelnę, nes nebus ko kito žiūrėti.

Nors nematėme pasaulinio karo, tačiau ant galvos nukrito pramogų krizė. Turbūt mano tėvai apsidžiaugs, kad dabar turėsiu daugiau laiko mokslams ir knygoms. Anyway, streikai pradėjo rimtai gadinti mano gyvenimą, iš pradžių metro, paskui pašto (kuris kainavo man 100lt), o dabar rašytojų.

Štai video paaiškinimas, kodėl rašytojai streikuoja:

Saturday Night Live padarė komediją apie streiką:

Šaltinis, šaltinis, šaltinis.

3 comments to " Holivudas streikuoja – filmai, serialai ir pokalbių šou nebekuriami "

 1. ~Karolis says:

  Na ir išsamus reportažas – beveik kaip pats ten būčiau pasijaučiau :) Žinojau, kad jie ten streikuoja, bet kokio velnio tai ne. O serialus rodo toliau, tai pamaniau dzin – pasirodo klydau.

  Beje, kuo skiriasi scenarijus nuo skripto? Ir paskutinio video garsas labai prastas…

  November 9th, 2007 at 07:36

 2. Blogorama #246 : nežinau.lt says:

  […] daug populiarių serialų, o 2009-aisiais galim likti ir be Holivudo filmų kino teatruose, tai Holivudo tinklaraštyje rasite daug informacijos apie tai, įskaitant videopaaiškinimą. Ir viskas dėl nelemtų 4 […]

  November 9th, 2007 at 20:19

 3. holivudas griūna, mano widescreenas verkia « Buržujaus rašinėliai says:

  […] Neoficialus straipsnis su praradimų sąrašu. Oficialus straipsnis. […]

  December 6th, 2007 at 00:43

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder