Come and get it!

Heroes kūrėjas bando pateisinti savo aroganciją

įrašyta 2007-11-08 01:02 kategorijoje TV Shows

Prieš kelias dienas Heroes kūrėjas Tim Kring buvo pareiškęs, kad reikia mokėti žiūrėti jo magiškąjį kūrinuką. Ir būtent tai jis ir bando daryti šį sezoną. Taigi, tas faktas, kad šou buvo blogesnis nei ankščiau buvo mūsų (žiūrovų) kaltė – ir turi gi bachūras kiašius tokius dalykus garsiai sakyti. Kai fanai pakelė sąmyšį, ponas Kring susirūpino, kad tai dar labiau pakenks reitingams (jie ir taip prarado 3 milijonus žiūrovų, kai jie turėjo tik 13-14). Būtent todėl atsirado šie mieli TV Guide su animuotais Heroes ant viršelių.

Tim Kring sako, kad tai tikriausiai yra jų pačių kaltė, bet pažada, kad po 11 epizodo viskas grįš į savo vietas, ir mums mieli ir jau pažįstami pasitenkinimas ir įtampa bus grąžinti į Heroes rutiną.

Šiuo metų daugelis žiūrovų turi problemų su naujų veikėjų įvedimu – jų yra pernelyg daug, ir sunku atsiminti kas ir ką daro, myli, nekenčia, nori nužudyti ir t.t.. Tačiau apklausos rodo, kad ištikimi žiūrovai vis tik nepalieka šou, ir žada duoti daugiau laiko pasitaisymui. Tačiau jie neliks ištikimi amžinai.

Man asmeniškai paskutinis epizodas visai patiko, tik labai pasiilgau Elle.

Ačiū www.tvguide.com

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder