Come and get it!

6 foto-paroda – Mada Vilniuje

įrašyta 2007-11-04 01:26 kategorijoje Asmeniniai, Mada, Nuotraukos, Portfolio

Vieną karštą dieną, kai aš dar buvau Klaipėdoje šią vasarą, nuėjau palaikyti kompanijos savo draugei į soliariumą. Kol laukiau jos, perverčiau porą lietuviškų žurnalų, tarp jų ir IEVA, kur pamačiau skelbimą apie jų rengiamą fotokonkursą. Na kaip gi aš galėjau atsispirti? Juo labiau, kad žadėti buvo netik paroda, bet ir prizai.

Išsirinkau man patinkančias su mada susijusias nuotraukas (jų gavosi virš 50, oops) – teko rinktis kruopščiau. Pagaliau išsirinkau TIK 20 ir išsiunčiau į redakciją. Praėjo daugiau nei 2 mėnesiai ir aš jau pradėjau galvoti, kad jie yra paskutiniai šikniai, kad net nesurado laiko atrašyti… bet gavau atsakimą, jog iš daugiau nei 100 dalyvių buvau išrinktą į 17tuką (žurnalas švenčia 17 metų gimtadienį). Taigi, mano mėgstamiausias skaičius vėl manęs neapvylė (net mano gimtadienis 17 dieną).

Taigi, paroda vyks lapkričio 9 – sausio 7 dienomis Nacionalinėje dizaino ir mados galerijoje (prekybos centras „Gedimino 9“, 4 aukštas). Labai smagu, kad sugebėsiu ir pati ją aplankyti. Kada nors prieš Kalėdas.

Tai jau 6 mano paroda, bet pirma Vilniuje. Truputi pasigirsiu, bet tai jau ne pirmas mano laimėjimas – prieš keletą metų laimėjau BBC mados fotografijos konkursą. Mada yra viena mano mėgstamiausių temų, ir būtent jai paskyriau savo kursinį darbą universitete praeitais metais, nuotrauka iš šio kursinio darbo ir praėjo kruopščią IEVOS atranką. Kol kas jos čia neskelbsiu, nes pasirašiau sutartį.

Štai keletas nuotraukų iš mano madų serijos, tarp jų surasite keletą auto-portretų ir netgi Karolį, pozuojantį kaip kokį fashionista (he looks so darn sexy).

7 comments to " 6 foto-paroda – Mada Vilniuje "

 1. Andrius says:

  O geras. Gaila, kad ne klp vyksta, nors kaip ir visas foto suprantu jau pamaciau :D O beje ten kartais ne pocius su kostumiu?

  November 4th, 2007 at 10:49

 2. Andrius says:

  Ai jo Pocius ;D

  November 4th, 2007 at 11:05

 3. ~Karolis says:

  Truputį prastoka kokybė (suspaudimas, ne darbas) todėl atrodau murzinas kažkoks :)

  O šiaip ne viena foto atrodo labiau fetišistinė nei fashionistinė :P

  Bet aišku darbai gražūs…

  November 4th, 2007 at 11:17

 4. Alla says:

  Andrius, nera nei vienos fotografijos, kuri dalyvauja parodoje. Skaitykit straipsnius.

  November 4th, 2007 at 13:51

 5. Andrius says:

  Tai kad neparasei jog ne sitos, o rasei jog megstamiausias issiuntei tai pasidariau sau tokia skubota isvada kad sias ir issiuntei

  November 4th, 2007 at 22:52

 6. Justinas Beinorius says:

  Nuostabu, šaunuolė! Pasižymėjau kalendoriuje, kad neužmirščiau. Galvoju, visai faina būtų užsukt pasižvalgyti:-)

  November 4th, 2007 at 23:19

 7. eNyu says:

  Yra gerų glamour kadrų, nors kai kurie man nevisai prie širdies. Toks aš žinoma ir kritikas, mada gerokai ne mano sritis.:)

  Ir sveikinu dėl konkurso, smagūs tokie dalykėliai.

  November 8th, 2007 at 02:42

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder