Come and get it!

Dienos daina: Spice Girls – Headlines (Friendship Never Ends)

įrašyta 2007-11-04 01:25 kategorijoje Muzika

Spice Girls reunion oficialiai prasidėjo. Prisimenu, kai man buvo 8 metai ir tik ką pasirodė Wannabe daina, nors ir nesupratau ką dainuoju, bet žinojau visus žodžius (ir ačiū, taip išmokau anglų kalbą). Kartu su 5metė seserimi pešėmės, kas bus Baby Spice, kas bus Sporty Spice, kai surengsim koncertą mamai. Good days.

Dabar Spice Girls nusprendė padaryti dar daugiau pinigų ir surengti The Come Back Tour (aš tikrai į jį neisiu). Bilietai buvo išpirkti per pirmas 35 sekundės, kai jie pasirodė online! Žmonės yra tiesiog pamišę dėl jų.

Ilgą laiką jos negalėjo susiburti, nes Sporty Spice (Mel C) nenorėjo su jomis nieko bendro turėti (panelė kovojo su priklausomybėmis narkotikams, alkoholiui ir savo svoriu). Pagaliau, visos merginos pasakė, kad arba tu prisijungti prie mūsų, arba mes darom reunion be tavęs, mums nesvarbu. Sporty Spice išsigando, kad liks už borto ir sutiko. O gal ji tiesiog pabijojo Scary Spice? Anyway, merginos vėl kartu ir išleido savo naują dainą Headlines.

Ačiū www.thesuperficial.com

One comment to " Dienos daina: Spice Girls – Headlines (Friendship Never Ends) "

  1. 1 says:

    smagu matyti visas penkias vel kartu! bet tu cia parasei daug nesamoniu… mel c niekada neturejo problemu del narkotiku, ji sirgo depresija ir anoreksija, bet jau seniai pasveiko ir po to uzsieme solo muzika, jau isleido 4 albumus

    November 4th, 2007 at 16:05

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder