Come and get it!

24 grįš sausio 13 dieną

įrašyta 2007-09-21 03:59 kategorijoje TV Shows

Vakar buvo oficialiai paskelbta, kad “24” grįš į TV ekranus sausio 13, 2008. Toliau spoiler’iai, taigi skaitai savo nuožiūra.

Yeah yeah yeah! Tony Almeida taip pat grįžta. Kūrėjai pasistengė, kad jo mirtis 5 sezone būtų neaiški, t.y. be galutinio patvirtinimo, kad jis yra miręs.

Veiksmas bus ne Los Andžele, bet Vašingtone.

Jack yra teisiamas prieš Senatą už visus savo nusikaltimus prieš savo šalį.

Šį kartą prezidentu bus moteris.

Vaidins tikrai laaaaabai daug aktorių iš hitinių serialų, visų nevardinsiu, nes pavargsite skaityti, bet man didžiausią šoką sukėlė aktoriaus Rhys Coiro“Entourage” vaidmuo kaip vienas iš agentų. “Entourage” jis vaidina pakvaišusį, nestabilų ir šiaip super neprotingą genijų-režisierių.

CTU nebėra… Skyrius buvo panaikintas, bet Chloe O’Brian (su kūdikiu, atsimenate?) ir Bill Buchanan mūsų neapleis.

“24” nusprendė būti žalesniais ir palikti mažesnį “carbon footprint”, todėl sprogimų sumažės, bet kūrėjai žada, kad “24” liks “24”, o ne koks biurokratinis piece of shit.

Kaip ir buvo, “24” bus rodomas pirmadienio vakarą, taigi mes galėsime siųstis antradienio naktį – ankstų rytą. Naujos serijos bus rodomos net birželį.

Kiefer Sutherland pasirašė sutartį, kad bus su “24” iki 8 sezono imtinai. Už šią sutartį jis gavo 40 milijonų JAV dolerių, kas padarė ji brangiausių TV aktoriumi.

Visus skatinu paskaityti labai įspudingą Kiefer biografiją.

Ačiū www.fox.com

One comment to " 24 grįš sausio 13 dieną "

  1. ~Karolis says:

    Geresnės rytinės žinios turbūt būti negali! :)

    September 21st, 2007 at 08:05

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder