Come and get it!

Hayden + Milo = Halo

įrašyta 2007-09-21 03:59 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, TV Shows

Po ilgų svarstymų, nusprendžiau, kad pagaliau yra pakankamai įrodymų, kad Hayden Panettiere ir Milo Ventimiglia iš kultinio “Heroes” iš tiesų yra porelė. Mano dėmesį dar rugpjūčio mėnesį patraukė nuotraukos, kai jie reklamavo naują sezoną ir DVD išleidimą Paryžiuje (tos, kur Hayden apkabina Milo ranką)… nuo tada mano galvelėje pradėjo suktis visokios conspiracy mintys. Paskui Hayden oficialiai patvirtino, kad išsiskyrė su savo ilgalaikiu vaikinu.

Taigi, jūsų teismui foto ir video medžiagos. Nuotraukos buvo darytos maž daug per 2,5 mėnesių periodą, o video iš post-Emmy vakarėlio šį savaitgalį. Kai kurie patikimi šaltiniai teigia, kad Emmy vakarienės metu Milo net supjaustė visą Hayden kepsnį, kad jo išrinktajai nereikėtų vargti. Paparaciai beveik kasdien pagauna kadrų iš jų 1:1 pasimatymų restoranuose.

P.S. Hayden ką tik sukako 18, taigi tai gali būti priežastis, kodėl jie taip ilgai slapstėsi. Kaip ir Lindsay Lohan ir Wilmer Valderrama neigė visus gandus apie savo santykius, kol Lindsay nesukako 18. Taigi, Hayden 18, Milo 30… Mano pasaulyje už tokius dalykus mamos ir tėčiai užpakalius diržais plaka.

Ačiū www.socialitelife.com ir www.celebutopia.net

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder