Come and get it!

Vanduo: kiek mums jo reikia ir jo aksesuarai

įrašyta 2007-08-23 03:28 kategorijoje Info

Vakar negalėjau ilgai užmigti ir skaitinėjau apie vandenį. Tai mano mėgstamiausias gerimas, pats pigiausias ir turintis mažiausiai kalorijų. Ir suradau daug įdomių ir pakvaišusių dalykų, tiems, kas rūpinasi savo sveikata ir nori turėti kokybišką vandenuką po ranka.

Neturi galimybės visada gerti tik mineralinį vandenį arba bent filtruotą? Įsigyk iStraw. Daug žmonių ne už ką gyvenime negers vandenį “iš krano”, todėl šis dalykėlis taps tavo geriausiu draugu, jei esi tikras pedantas. Kainuoja jis 100.35Lt.

Jei esi fifa arba visiškai vengi sporto, o gal ką tik pasidarei manikiūrą – šis prietaisas kaip tik tau. 6-in-1 multi-atidarytuvas padės lengvai, be jokių rūpesčių ir didelių pastangų atidaryti vandens butelį ir netik.Kainuoja 22,73Lt.

Na o jei esi visiškai pasimaišęs ant vandens kokybės ir tai, kad dedi į savo kūną – gali įsigyti testų pakuotę, kuri papasakos viską, ką norėjai žinoti apie vandens kokybę. Tiesą sakant, aš rimtai galvojau įsigyti šitą dalykėlį, tačiau jis yra vienkartinis, o aš tik studentė. Kaina 50.66Lt.

Na o amerikiečiai vis stebina savo kvailu išradingumu – nežinau ar tai kam nors patogiau, bet dabar galima nusipirkti vandens mažose vaikų sulčių dėžutėse. 8 pakelių kaina 9,88Lt. Ten vargu ar litras gausis. Aš geriau pusę litro Evian mineralinio vandens nusipirksiu už 2,11Lt. Aišku, Lietuvoje teikiu pirmenybę Tiche negazuotam mineraliniam vandeniui 1l.

Jei reikia butelio, kuri būtų malonu nešioti prie savo kūno, kuris nebadyti tavęs savo nepatogiom formom, beto padėsi aplinkai – nes šį butelį naudosi ilgai ir nuobodžiai, tuo metu neišmesdamas sunkiai perdirbamų (Lietuvoje išvis neperdirbamų) plastikinių butelių, išbandyk šį patogų ir kompaktišką buteli. Kaina 17.65-25.27Lt. Jie taip pat turi hands-free gerimo dalykelį. Čia kokia tinginiui reikia būti, kad neturi laiko sustoti ir atidaryti vandens butelio.

Na o pats svarbiausias dalykas pabaigai – kas nesugebėjo paskaityti iki galo – their loss. Štai skaičiuoklis, kuris paskaičiuos daug ką, kas yra susiję su sveika gyvensena, bet mums aktualios vandens vartojimo normos.

P.S. Nuotrauka iš asmeninio meno-albumo.

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder