Come and get it!

Sex And The City sako Mr Big sugrįš

įrašyta 2007-08-10 03:30 kategorijoje Aktoriai, Filmai, TV Shows

“Sex and the City” kūrėjas ir filmo režisierius, Michael Patrick King, patvirtino, kad Chris Noth vaidins Mr Big. Sklido gandų, kad filmas prasidės nuo Mr Big laidotuvių, tačiau Mr King tai paneigė.

Michael pasakė: “I am happy to report that Mr Big is alive and well and living in New York City!”

Džiugu – aš kaip tik dabar žiūriu “Sex and the City” kai plaunu indus.

Filmą pradės filmuoti šį rudenį Niu Jorke, o išleis tik 2008. Taip pat atrodo Žmonės rašė, kad lietuvių aktorė vaidins kažką “svarbaus” šiame filme, tačiau jai buvo uždrausta apie tai šnekėti. Tiesą sakant, aš labai jais nepasitikiu, nes viename straipsnyje vienai žvaigždei 31 metai, kitame tai pačiai žvaigždei jau 35m., ir taip kiekviename numeryje ir čia tik tai, ką aš galiu iš jų klaidų prisiminti…

Ačiū www.thesun.co.uk

One comment to " Sex And The City sako Mr Big sugrįš "

  1. eNyu says:

    Man atrodo, kad tave suklaidino reklama. Prieš kiek laiko žurnaluose buvo spausdinami du reklaminiai skelbimai užmaskuoti kaip straipsniai. Viename iš jų buvo rašoma kažkas berods apie sportą, neatsimenu, bet tokio neįtikėtino. Ai, o gal, kad lietuviai išrado vaistus nuo AIDS ar vėžio, ar kažkas panašaus. O kitame, tavo minėta “lietuvių aktorė vaidins SatC”. Įsiskaičius tolėliau būdavo parašyta, kad visa tai galėtų būti tiesa, jei jis-ji-jie-jos būtų naudoję kažkokį ten papildą.

    August 10th, 2007 at 13:25

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder