Come and get it!

Pokeris – vyriškas žaidimas?

įrašyta 2008-09-22 00:11 kategorijoje Asmeniniai, Info, Nuotraukos, TV Shows

Šiuo klausimas buvo diskutuota filmuose, knygose ir šiaip gyvenimiškose situacijose ne vieną kartą. Moterys tikrai dažniausiai ir nemoka žaisti, bet kas nutinka, kai jos paprašo pamokyti? Tipiškas atsakymas – ne. Taip man atsakė net tas vaikinas, kuris sugebėjo mane išmokyti žaisti šachmatais. Šachmatais! Ar tai labai aukšto lygio žaidimas reikalaujantis daug intelektinių resursų? Ar mokymas užtrunka daug valandų? Niekaip nesupratau.

Na kadangi visi draugai grįžta namo po atostogų (čia UK mokslai spalį prasideda), sugalvojau, kad reikia juos nustebinti ir išmokti žaisti pačiai. Dar aliejaus į ugnį įpylė puikiai sužaistas Monopoly – azartas užvaldė mane. Ir turiu pasakyti, merginos, nieko baisaus. Visiškai. Kas gi nubaido vyrus nuo šio visai nesudėtingo reikalo? Prisimenate epizodą Drauguose? (žiūrėti žemiau)

Kiek teko susidurti būtent tokios reakcijos sulaukdavau ir aš. Google ir torrents dėka išmokau žaisti ir sužaidžiau tūkstančius lošimų. Kolkas nežaidžiu pinigais, nes to nemėgstu, bijau ir šiaip kolkas tai ne mano pinigai :) Bet kas žino, gal ateity tapsiu virtuozu… (Pasvajojo Alla).

4 comments to " Pokeris – vyriškas žaidimas? "

 1. PinkCity says:

  Gal dėl to, kad bernams kompanijos kažkada reikėjo, ar kaip, bet mane išmokė pokerį žaist. Smagumėlis, sakyčiau!

  September 22nd, 2008 at 08:19

 2. Baronas says:

  pokeris – be pinigu, ne pokeris :) o jus atsisakoma ismokyti, galbut todel, kad ju home game on kitchen table turi siokias tokias tradicijas, kuriose moterims nera vietos :)

  September 22nd, 2008 at 13:38

 3. Redvel says:

  Nė velnio ne vyriškas ;)nuo tada, kai mane išmokė (neprašiau, bet vis smalsavau, tai apsiėmė), aplošiu stabiliai mokytoją ;)

  September 25th, 2008 at 13:32

 4. Hectore says:

  Pritariu Redvel. Same story ir man buvo. Abi su drauge aplosem jos profa broli keliasdesimt kartu : )))

  July 8th, 2010 at 15:54

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder