Come and get it!

Paris Hilton tragedija

įrašyta 2007-06-10 23:39 kategorijoje Pop Princesės

Nors Holivudas yra labai tolima šalis (taip taip, būtent šalis, kitaip šio mažiuko Los Andželo kvartalo nepavadinsi), mums, paprastiems žmogeliukams, visada buvo smagu žinoti kuo gyvena, ką valgo, su kuo draugauja žvaigždės. Kadangi mūsų Lietuvai vis tik trūksta naujienų apie išsvajotąjį Holivudą tai pagelbėsiu aš – pasidalinsiu savo įgūdžiais (vis tik virš dviejų metų esu pastovi holivudinio gyvenimo siekėja).

 

Didžiausia sensacija šiuo metu yra Paris Hilton (kaip visada, ši panelytė sugeba išlikti ant populiarumo bangos). O nuo ko viskas prasidėjo? Taigi, rugsėjo 7 dieną, 2006 m. Miss Hilton buvo sulaikyta už vairavimą išgėrus, ji pripūtė 0.8 promiles alkoholio kraujyje (kas yra minimumas Kalifornijos valstijoje). Vargšelei atėmė vairuotojo teises, bet jos tai nesustabdė ir jau po kelių dienų atsirado nuotraukų, kuriose aiškiai matyti, kad Hilton vairuoja.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Kadangi ji buvo paleista lygtinai, tai vairuodama pažeidė savo paleidimo sąlygas. Iš pradžių jos laukė 45 dienos kalėjime, bet nuosprendis buvo sumažintas iki 23 dienų plius gero elgesio bonusai. O kodėl sumažintas, Jus klausiate? O gi todėl, kad Kalifornijos kalėjimai yra perpildyti. Pradėti kalėti Paris Hilton turėjo birželio 5 dieną, bet ji sumanė pasiduoti 2 dienomis ankščiau (iš karto po MTV Movie Awards 2007). Paris buvo vis nepatenkinta savo kamera, nors ten turėjo kalėti viena. Jai buvo pernelyg šalta, ji neturėjo pagalvės, viso kalėjimo garsai aidėjo jos kameroje ir apskritai tokio masto žvaigždei nėra ką veikti tokioje vietoje. Jau sekančią dieną Paris aplankė jos psichiatrė. Na o birželio 7 dieną Paris Hilton jau buvo paleista iš kalėjimo. Dėl kokios priežasties tiksliai neaišku, bet matyti kalėjimas kėlė gresmę jos psichologinei sveikatai. Miss Hilton paleido namo, bet ji privalėjo nešiotis elektroninį aparačiuką ant savo kulkšnies, kuris matuotų kiek metrų nuo namų ji yra nuėjusi (buvo leistinas 1km, kas Paris Hilton yra labai pravartu, nes ji gyvena Sunset Boulevard, kur yra visos madingos parduotuvės ir restoranai).

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Vos tik Paris i kalėjimą įsodinęs teisėjas išgirdo apie šerifo savivalę jis sušaukė antrą teismą, kurio metu Paris buvo nuteista kalėti likusį laiką (skirtingi šaltiniai teigia skirtingus nuosprendžius, vieni sako 23 dienos, kiti 45). Taigi dabar vargšelė vėl gadina savo neįkainojamą sveikatą šaltoje kameroje be draugijos ar pramogų.

Dėkojame TMZ.com

 

One comment to " Paris Hilton tragedija "

  1. Holivudas - Populiarumas verčia pasaulį suktis » Paris Hilton viešai pažeminta... vėl says:

    […] laidų, į kurias ateina A-list įžymybės – viešai pasityčiojo iš Paris Hilton ir visos situacijos su kalėjimu. Man jos buvo gaila, bet labai skaniai […]

    October 2nd, 2007 at 02:28

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder