Come and get it!

Nicole augantys papukai ir pilvukas

įrašyta 2007-08-16 01:44 kategorijoje Nuotraukos, Pop Princesės

Nicole pradėjo augintis krūtinė, kuri didėja kaip ant mielių. Ji tikrai turi tą švytėjimą, apie kurį šnekama, kai moteris yra nėščia. Jai reiktų visada būti nėščiai, ji atrodo nuostabiai. Nepalyginsi su tuo, kas buvo. Tik neišsigąskite!

Na o Nicole draugai pasakoja, kol ji labai nori susituokti su savo vaikinu Joel Madden, bet nori padaryti tai kuo greičiau, kol pilvuko dar nesimato (jau pavėlavo, xaxa), ji nori atrodyti gražiai ir tilpti į jai patinkančią suknelę, tačiau didelės vestuvės (ji nori pakviesti 200 svečių) reikalauja ilgo pasiruošimo, ir Nicole bijo, kad nespės, nes iki rugsėjo 28 dienos ji turi pasiduoti policijai ir tarnauti savo laiką kalėjime. Ji pasirinko tą patį, kur kalėjo Paris Hilton, nes jis yra perpildytas, todėl visus nesunkius nusikaltėlius išleidžia už gerą elgesį, kai jie išbūna vos pusę jiems skirto laiko. Pagal paskaičiavimus, Nicole Richie kalėjime praleis 2 dienas, nors buvo nuteista keturiom.

Ačiū www.dlisted.com, www.hollywoodrag.com, www.google.com ir www.celebutopia.net

3 comments to " Nicole augantys papukai ir pilvukas "

 1. vidas says:

  nu nors į žmogų dabar panašesnė pasidarė.;)

  August 16th, 2007 at 13:36

 2. Elle says:

  Anoreksikei nestumas labai pavojingas, bet tikiuosi jai viskas gerai bus. Atrodo labai mielai.

  October 27th, 2007 at 22:41

 3. Holivudas - Populiarumas verčia pasaulį suktis » Nicole Richie rūko nėštumo metu says:

  […] vėžias. Garsioji narkomanė, praleidusi daug ilgų dienų rehab’e, priaugusi toną svorio, paskui numetusi dvi tonas svorio ir išgarsėjusi visame pasaulyje kaip vaikščiojantis skeletas – Nicole – dabar stebina pasaulį savo vėl nesveikais veiksmais. Gaila, kad dabar tai kenkia ne […]

  October 30th, 2007 at 02:12

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder