Come and get it!

Lindsay Lohan toliau sieka populiarumo [N-18]

įrašyta 2008-02-18 22:55 kategorijoje Nuotraukos, Pop Princesės

Va kas turėjo atsitikti, kad aš vėl pradėčiau rašyti. Šiaip visai patingau, jokių naujienų… tai ilgos atostogos, tai labai intensyvūs mokslai, paskui labai neblogai susirgau gripu, va jau geriau pasidarė ir turiu laisvo laiko, tai parašysiu.

Na o pirmas įrašas po ilgos tylos turi būti įdomesnis. Na manau Jums tikrai patiks. Pati buvau šokiruota, kai šiandien ryte aptikau visuose žurnaluose ir bloguose tokias Lindsay Lohan nuotraukas. Nu visai garbės panelė nebeturi. Reikia juk kažkaip perspjauti nėščias 16metės ir įkalintas savo tėčių globoje 26metės. Ir aš čia tik apie Spears šeimyną kalbu.

Aš buvau iki ausų įsikliopinusi Lindsay, bet va dabar vis rėčiau nueinu į jos fanų saitus, nebežiūriu visas iš eilės nuotraukas (o kokius batukus ji užsidėjo, o kokius auskarus?), na o dabar tai man net gėda bus ją vadinti savo mylima aktore. Sakysite, kad aš esu sena bobutė, nu ir kas? Manau, viskam savas laikas ir sava vieta. Na o populiarumą pirktis po kelių mėnesių iš rehab’o savo nuogumu, kai net nėra ką reklamuoti, tik save – tiesiog gėda. Žinau, pati pakliuvau į jos spąstus ir šį mėnesį nusipirkau Glamour su Lindsay Lohan ant viršelio. Buvo geresnių.

Šį kartą Lindsay pozuoja kaip Marilyn Monroe (toliau surasite originalias Monroe nuuotraukas ir kaip Lindsay ruošėsi fotosesijai):

7 comments to " Lindsay Lohan toliau sieka populiarumo [N-18] "

 1. Karolis [Pocius.lt] says:

  Visų pirma tai sveika sugrįžusi!

  O dėl Lindsay, tai toks įvaizdis ją baisiai sendina. Bent jau man taip pasirodė.

  February 18th, 2008 at 23:46

 2. gumcik says:

  o dieve mano is pradziu pagalvojau kas cia per sene xD
  ziauriai atrodo…

  February 19th, 2008 at 15:26

 3. xxxxx says:

  nuoga..tj tikraj man pasirode bjauriai :{{

  February 19th, 2008 at 15:48

 4. Gytis says:

  Ot kalaitė..

  February 19th, 2008 at 17:11

 5. vidas says:

  geriau jau nebūtų nusirengus.:D

  February 19th, 2008 at 19:14

 6. Elle says:

  Man asmeniškai, nepadorumas slypi visai ne nuogume ir juolab ne Lindsay kūne, o tose nuotraukose, kuriose ji stengiasi įkūnyti šimtmečio ikoną Monroe. Originaliose nuotraukose – gal būtų kitaip, bet šitos tik stipriai pabrėžia, kad iki dievaičių jai toli.

  February 24th, 2008 at 13:38

 7. hfdx says:

  ve

  February 26th, 2008 at 16:19

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder