Come and get it!

Lindsay Lohan mėgaujasi “gydymu”

įrašyta 2007-08-21 03:51 kategorijoje Nuotraukos, Pop Princesės

Lindsay Lohan veši Cirgue Lodge reabilitacijos centre, Solt Leik Sitis, Juta, JAV. Tačiau griežto gydymo proceso visiškai nesimato, pasivažinėjimai dviračiais už centro ribų, pasivaikščiojimai į įdegio salonus… Aišku, sportas reikalingas. Bet čia jau prabanga. Aš pateisinu pasivaikščiojimus su šuniukais, bet vėlgi tai vyko už Cirque ribų. Kodėl? Jie turi krūva žemės pasivaikščiojimams. Matyt Lindsay išprašė pasirodyti paparaciams – parodyti pasauliui kaip gerai jai čia sekasi. Na o teismas jau ne už kalnų – Lindsay yra laukiama rugpjūčio 24 dieną tuo pačiu laiku net dviejuose teismuose. Laukiam 5dienio. Na nors gaunam Lindsay-dozė, o tai jau trečius metus pripratau ją matyti kasdien.

Na o Lohan šeimyna nusprendė pagaliau aplankyti vyriausiąją atžalą rehab’e. Net tėvukas buvo pakviestas. Pranešama, kad jie jau išskrido į Jutą – mama Dina, tėtis Michael, sesutė Ali ir mažas broliukas Dakota. Michael nebuvo matės savo nepilnamečių atžalų jau keletas metų. They are one messed up family. Vyresnysis broliukas Michael ir toliau baikotuoja visą šią šaradą.

P.S. Lindsay tokia šaunuolė, moka gerbti daiktus, ypac dviračius. Numetė kaip paskutinę šiukšlę ant žemės. Shame on her… Bitch.

Ačiū www.perezhilton.com, www.celebutopia.net ir OhNoTheyDidnt

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder