Come and get it!

Konkursas: Apie header’į – laimėtojos

įrašyta 2007-11-20 04:00 kategorijoje Apie mus, Info

Štai praėjo savaitė ir konkursas “Naujas header’is – atspėk aktorių vardus” pasibaigė. Deja, neatsirado dalyvių, kurie sugebėjo įvardinti visus 13 klasikinius aktorius/-es. Tačiau turime net dvi laimėtojas, kurios įvardino net 6 aktorius/-es. Tai ištikimoji skaitytoja ir komentatorė Elle ir Egle;DDD. Panelės, laukiu Jūsų kontaktų, kadangi nepalikote el. pašto adreso, manuosius susirasite čia.

Na o dabar apie pačias nuotraukas ir kas jose pavaizduoti. Rinkausi pagal stilistiką, visos nuotraukos yra originaliai juodai-baltos, taip išlaikau tinklaraščio toną. Raudona spalva jau tapo parašu, na o kryžiukai ir rodyklės yra mano asmeninių kompozicijos ir dizaino elementai. Skaičius 13 buvo atsitiktinis. Nuotraukas rinkausi visą dieną – daugiausiai studijiniai portretai, kuriuose šie žmonės atrodo ypač gražiai arba originaliai.

Elizabeth Taylor – 2 Oskarų laimėtoja, gimė Londone, 75 metų. Ją pažįstate kaip Cleopatra. Išgyveno smegenų naviko pašalinimo operacija ir tapo inspiracijos pavyzdžiu daugeliui sergančių moterų.

Montgomery Clift – nominuotas Oskarui 4 kartus, gimė Nebraskoje, mirė būdamas 45 metų. Tragiška gyvenimo istorija – tais laikais gėjumi būti buvo sunku, todėl Montgomery pasinėrė į kvaišalų pasaulį. Buvo artimas Elizabeth Taylor ir Marilyn Monroe draugas (every girl needs a gay friend).

Audrey Hepburn – laimėjo Oskarą, gimė Briuselyje, mirė būdama 63 metų nuo vėžio. Garsioji Breakfast At Tiffany’s fashionista. Beje jei kada susimastėte iš kur tie žodžiai iš Dimitri from Paris “Very Stylish Girl” dainos: “How do I look?” “Very good. I must say I’m amazed.” “I am a very stylish girl.” – jie iš Breakfast At Tiffany’s. Privaloma pažiūrėti kaip tarptautinės kultūros paveldą. Audrey taip pat vaidino legendiniame filme My Fair Lady, kuris buvo sukurtas pagal Džordžo Bernardo Šo (gavęs Nobelio premiją) pjesę “Pigmalionas”, gavo 8 Oskarus ir virto į Broadway hitinį miuziklą. Panelė Hepburn taip pat vaidino Natašą Rostovą “Karas ir taika” 1956 metų ekranizacijoje (taip pat privaloma išsilavinusiam žmogui).

Cary Grant – nominuotas 2 Oskarams, gimė Bristole (JK), mirė būdamas 82 metų. Labai sėkmingas aktorius, savo dosje turintis net 73 filmus, kas tais laikais buvo labai daug. Mano vienas mėgstamiausių filmų – North By The Northwest, kuris IMDB užima 23 vietą visų laikų geriausių filmų sąraše.

Barbara Streisand – laimėjo 2 Oskarus, gimė Brukline, 65 metų. Aktorė ir dainininkė. Vienintelė menininkė tarp vyrų ir moterų gavusi ir Oskarą, ir Tony, ir Emmy, ir Grammy, ir Auksinį Gaublį ir kitus. Vienas garsiausių ir mano mėgstamiausių vaidmenų filme The Way We Were su nuostabiuoju Robert Redford.

James Dean – nominuotas 2 Oskarams, gimė Indianoje, mirė būdamas 24 metų. Vaidino garsiajame Giant kartu su Elizabeth Taylor, taip pat East Of Eden. Jo trumpa bet svaiginanti karjera, staigi mirtis ir labai viešos laidotuvės padarė jį maištingumo, seksualumo ir pastovaus žavesio simboliu. Iki šiol garsiausi A-list daininkai kuria apie jį dainas.

Jane Fonda – laimėjo 2 Oskarus, gimė Niu Jorke, 69 metų. Jane ilgai nevaidino po 1990 metų, tačiau paskutinių metų galėjote ją išvysti tokiuose filmuose kaip Monster-in-law kartu su Jennifer Lopez, ir Georgia Rule kartu su Lindsay Lohan ir Felicity Huffman. Jane išgarsėjo kaip Bree filme Klute kartu su Donald Sutherland – mūsų taip mėgstamo Kiefer Sutherland tėčiu,- kurį dabar galite išvysti kiekvieną ketvirtadienį mano taip mėgstame Dirty Sexy Money. Jane FondaBarbarella vaidino legendinę – vienas pirmųjų seksualiai atvirų filmų.

Clint Eastwood – laimėjo 4 Oskarus, gimė San Franciske, 77 metų. Garsus machio, vaidinęs tokiuose filmuose kaip Dirty Harry, Escape from Alcatraz ir Million Dollar Baby (kurį Clint pats ir režisavo). Prisimenate Gorillaz dainą “Clint Eastwood”?

Grace Kelly – laimėjo Oskarą, gimė Filadelfijoje, mirė būdama 52 metų. Mėgstama Alfred Hitchcock gražuolė, užkariavusi Monako princo širdį. Panelė Kelly yra pripažinta kaip elegentiškiausia ir grakščiausia Holivudo aktorė. Galų gale ji užsitarnavo princesės titulo. Grace galite pasigrožėti nuostabaus grožio filme Rear Window (jis toks gražus, kad aš norėčiau nufotografuoti kiekvieną kadrą) kartu su James Stewart, To Catch A Thief kartu su Cary Grant ir High Society kartu su saldžiabalsiais Bing Crosby ir Frank Sinatra. Apie Grace Kelly dainuoja jau dešimtmečiais – Madonna “Vogue”, Die Ärzte “Grace Kelly”, Eels “Grace Kelly Blues”, Piebald “Grace Kelly with Wings”, Mika “Grace Kelly”. Filme Grace Kelly jaunanąją Grace vaidina Christina Applegate.

Frank Sinatra – laimėjo Oskarą, gimė Niu Džersyje, mirė būdamas 82 metų. Parduota daugiau nei 250 milijonai įrašų. Vienas iš 5 aktorių, kurie užėmė pirmą vietą hitų tope ir turi Oskarą – kiti yra Cher, Bing Crosby, Barbara Streisand ir Jamie Foxx. Mano mėgstamiausias dainininkas. Ponas Sinatra įkvepė vieną iš The Godfather personažų. Frank suvaidino legendiniuose filmuose The Man with the Golden Arm, originaliame Ocean’s Eleven vaidino pagridinį Danny Ocean vaidmenį. Būdamas tokia garsenybe kino ir muzikos pasaulyje, Frank Sinatra vis tiek sugebėjo bankrutuoti ir neturėjo pinigų net lėktuvo bilietui nuskristi iki filmavimo aikštelės (jaunystėje).

Sophia Loren – laimėjo Oskarą, gimė Romoje, 73 metų. Buvo gera Cary Grant draugė. Varžėsi dėl seks-simbolio vardo su Marilyn Monroe, Brigitte Bardot ir Jane Fonda 1960taisiais. Vaidino tokiuose filmuose kaip The Cassandra Crossing ir Ciociara, La.

Marlon Brando – laimėjo 2 Oskarus, gimė Nebraskoje, mirė būdamas 80 metų. Sakoma, kad Marlon yra vienas geriausių pasaulio aktorių. Jis vaidino tokiuose garsiuose filmuose kaip Apocalypse Now ir The Godfather, taip pat The Wild One, Julius Caesar ir On The Waterfront.

Marilyn Monroe – laimėjo Auksinį Gaublį, gimė Los Andžele, mirė būdama 36 metų. Jos vardas iki šiol uždirba 2 milijonus JAV dolerių kasmet. Ji buvo ant pirmajo Playboy viršelio 1953 metais. Bijodama spuogų, prausdavo savo veidą 15 kartų per dieną. Nemokėjo rašyti savo vardo, kol nebuvo priversta išmokti pasirašinėjant autografus. Vaidino garsiuose filmuose Some Like It Hot, Gentlemen Prefer Blondes ir The Seven Year Itch, kurių pavadinimai tapo kasdieniniais išsireiškimais.

Štai keletas nuostabių šių ir kitų aktorių nuotraukų:

Sophia Loren; Frank Sinatra

Cary Grant ir Katherine Hepburn; Veronica Lake

Montgomery Clift ir Elizabeth Taylor; James Stewart ir Grace Kelly

Audrey Hepburn; Robert Redford ir Paul Newman

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder