Come and get it!

Kings pretenduoja į reitingų monstro troną

įrašyta 2009-03-18 01:27 kategorijoje Nuotraukos, TV Shows

Žiūriu pernelyg daug (kiek nesakysiu, nes man gėda ir tėvai skaito, tad man nuo to tik blogiau bus) serialų, tačiau kai pasitaiko gera premjera – atsispirti negaliu.

Šį kartą mano akį patraukė Kings – istorija paremta biblijos pasakojimu apie Dovydą ir Galijotą. Biblija? Kai kurie žmonės iš karto pradėjo vartyti akis. Aš Biblijos istorijas mėgstu, mokykloje per religiją klausiausi įdėmiai, bet knygos pati niekad neskaičiau. Kiekvieną kartą ją atsivertus (taip, mes ją turime namie) mane baugino senovinė kalba ir faktas, kad aš nieko nesuprantu. Bet tada mano draugas pradėjo mokytis teologijos ir praplovė man smegenis gan smagiai :)

Grįžtam prie Karalių, veiksmas vyksta moderniame ateities pasaulyje, kurį valdo karai. Šio pasaulio karalius yra Sailas, turintis bitch of a sun, kuris tėtį parduos vardan valdžios. Sailas yra nepatenkintas savo sūnaus lengvabūdiškumu ir pasirenka Dovydą, kaip trono įpėdinį.

Man patiko, nes aš labai mėgstu, kaip senas istorijas (kaip pvž The Tudors) parodo moderniame ekrane. Šį kartą siužetas gavo ateities vizijos traktavimą, aš supratau, kad naujas pasaulis tai JAV, o sugriautas miestas tai Niu Jorkas, bet galima ginčytis. Dovydas nužudo ne Galijotą, bet tanką. Dovydas įsimyli Sailo dukrą. Ir taip toliau. Patariu pažiūrėti, įvertinti patiems. Šio serialo biudžetas yra gan įspūdingas ir atitinka tokius gigantus kaip Heroes ir Fringe. Vaikinai yra visai karšti, bet apie merginas to pačio pasakyti negaliu.

One comment to " Kings pretenduoja į reitingų monstro troną "

  1. Karolis Pocius says:

    Skamba įdomiai, bet turiu atsilaikyti, nes ir pats per daug serialų žiūriu :)

    Tiesa, žodžio „tronas“ lietuvių kalboje nėra, turbūt norėjai pasakyt „sostas“ (gali komentarą paredaguot kai/jei pataisysi).

    March 18th, 2009 at 10:07

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder