Come and get it!

Jessica Alba barsto išminties perlus

įrašyta 2007-06-15 10:58 kategorijoje Aktorės

Endeavor talentų agentūra nutraukė sutartį su Paris Hilton, vargšelė liko be atstovavimo. O dabar atsirado pranešimų, jog visai tai yra Jessica Alba kaltė. Pasak OK! žurnalo, Endeavor buvo spaudžiami didesnių klientų, niekas nenorėjo turėti tokius pat agentus kaip Paris Hilton, ji yra pažeminimas tikram menininkui. Jessica Alba yra anti-Paris – tikra žvaigždė, kuri nekenčia kvailų L.A. vakarėlių, kur Paris elgiasi kaip karalienė. Jessica pareiškė Endeavor talentų agentams pasirinkti: arba Paris, arba ji.

Jei jums to negana, štai ką dar ši neapykanta blogeriams pasižyminti aktoriukštė pareiškė Cosmopolitan žurnalui: “Man patinka būti su įvairiais žmonėmis. Aš nemanau, kad mergina yra šliundra, jei ji mėgaujasi seksu. Aš už vienos nakties nuotykius, tik nenoriu, kad vaikinas pasiliktų per naktį. Ryte pažiūrėjusi į jį taip ir noriu pasakyti: “Ar tu tikrai privalai čia būti???”

Beje oficialiai Jessica tebedraugauja su savo visai neįžymiu vaikinu Cash Warren, nors sklido gandų, kad jie daug barasi ir tuoj tuoj išsiskirs. Gal ji “mėgaujasi seksu” pernelyg dažnai ir atvirai, jog Cash nebegali to iškęsti?

Šiuo metu Jessica nuodija Londoną savo buvimu:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Ačiū www.thesuperficial.com ir www.jessicaalba.net

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder