Come and get it!

Jei 2007 metais gyvenai po akmeniu…

įrašyta 2007-12-31 00:10 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Pop Princesės, TV Shows

Jaunesnioji Britney Spears sesutė perspjovė ją ir pastojo būdama tik 16 metų. Jamie Lynn teigia, jog yra tik 12 savaičių nėščia, tačiau dar liepą vienas iš gandų žurnalu išspausdino straipsnį apie jos oops atsitikimą, už ką Spears šeimynėlė padavė juos į teismą ir reikalavo kompensacijos.

Jessica Alba pagaliau suvystė savo mylimąjį Cash Warren. Alba pastojo nuo jo ir savaitė po paskelbimo spaudai Cash pasipiršo. Jessica siekė vedybų jau keletą metų, tačiau Cash to nenorėjo. Na o dabar jis yra priverstas.

Anna-Nicole Smith buvo rasta negyva savo viešbučio numeryje. Ji buvo ką tik pagimdžiusi mergaitę, o jos vyresnis sūnus nusižudė 5 mėnesiai iki jos “atsitiktinio” narkotikų perdozavimo.

Britney Spears eina iš proto. Turbūt visko išvardinti būtų neįmanoma. Prisiminkime jos galvos nusiskutimą plikai, vaikščiojimą į viešuosius tualetus basomis kojomis, kelis bandymus gydytis reabilitacijos klinikose, jos apsvaigusį pasirodymą per MTV VMAs, riebaluotų rankų valymą į Gucci ir Chanel sukneles, būtinybę apsinuoginti kur tik galima 1, 2, 3, 4 ir 5, jos neatsakingą vairavimą su savo kūdikiais ant kelių, pabėgimas iš avarijos vietos, daugelis kaltinimų dėl blogos vaikų priežiūros, vienkartinius santykius su nepažįstamais iš gatvės, neapykantą savo kūnui, todėl buvo samdomi kūno dubleriai jos fotosesijoms ir video-klipų filmavimams, idiotiškai kvailus įrašų viršelius, vaikų globos praradimą, paparacių kojų žalojimus savo Mercedes, kleptomaniją, meilę vienam iš savo persekiotojų – video paparaciui. Vis dar manote, kad ji yra normali?

Paris Hilton šie metai buvo ypač nelaimingi. Areštas, kalėjimas. Išleidimas ir kalėjimo vien tam, kad sekančią dieną ją vėl ten išvežtų… ir nepaleistų ilgam. O dabar jos senelis, kuris ir įkūrė Hilton imperiją, nusprendė savo 2 milijardų su viršum palikimą atiduoti labdarai. Dabar Paris lieka tik 5 milijonai, kuriuos jį gali ir pati uždirbti per metus.

Nicole Richie nėštumas nuo Joel Madden, kuris vos tik spėjo išsiskirti su savo ilgalaike mergina Hilary Duff. Beje Nicole buvo nuteista už neblaivų vairavimą ir atsėdėjo kalėjime būdama nėščia. Nu ir kas, kad atsėdėjo tik 82 minutes.

Lindsay Lohan sulaikyta už neblaivų vairavimą ir nelegalių narkotinių medžiagų laikymą. Reabilitacijos klinika. Vėl areštas. Vėl klinika.

Owen Wilson bando nusižudyti. Surastas šeimos narių, paguldomas į ligoninėje. Gandai teigia, jog visa tai dėl jos buvusios merginos Kate Hudson. Owen turi problemų su priklausomybės lygomis, todėl šiuo metu vėl lanko susirinkimus.

Luciano Pavarotti mirė nuo kasos vėžio būdamas 71 metų. Jo įrašų po mirties buvo parduota daugiau, nei kol jis buvo gyvas.

Halle Berry pagaliau yra nėščia nuo savo vaikino-modelio Gabriel Aubry. Visas pasaulis laukia šio daugelio manymu itin gražaus vaikelio.

Jennifer Lopez irgi nėščia. Teigiama, kad su dvinukais. Ji stengėsi jau keletą metų, tad ši naujiena yra labai svarbi jai ir jos fanams.

Išsiskyrė Britney Spears ir Kevin Federline, Reese Witherspoon ir Ryan Phillippe, Bobby Brown ir Whitney Houston, Marilyn Manson ir Dita Von Teese, Jonathan Schaech ir Christina Applegate.

Santykius nutraukė Rachel McAdams ir Ryan Gosling, Hayden Panettiere ir Stephen Colletti, Hulk Hogan ir žmona Linda, Shaquille O’Neal ir žmona Shaunie, Heath Ledger ir galbūt žmona Michelle Williams, Diddy ir jos mergina Kim, su kuria turi net 3 vaikus, Kate Moss ir Pete Doherty, Kylie Minogue ir Oliver Martinez, Alanis Morissette ir Ryan Reynolds, Cameron Diaz ir Justin Timberlake, Drew Barrymore ir Fabrizio Moretti, Kate Hudson ir Owen Wilson, Jessica Simpson ir John Mayer, Mandy Moore ir Adam Goldstein, Petra Nemcova ir James Blunt, Bar Rafael ir Leonardo DiCaprio, Prince Harry ir Chelsy Davy, Sean Penn ir jo žmona Robin Wright, Mischa Barton ir Cisco Adler.

High School Musical žvaigždės Vanessa Hudgens nuogos nuotraukos pasirodo internete. Tačiau Disney jai atleidžia ir pakviečia filmuotis 3 dalyje.

Isaiah Washington yra homofobas be stabdžių, už ką jį ir atleido iš Grey’s Anatomy. Isaiah išvadino vieną iš savo kolegų-aktorių pid*ru, kuris iš tiesų toks ir buvo, tik tai slėpė nuo viso pasaulio. Po skandalo T.R. Knight buvo priverstas išlįsti iš spintos priimti tai kaip Dievo dovaną.

Ir pagaliau, į neblaiviųjų klubą buvo oficialiai priimta ir Mischa Barton – panelė buvo sulaikyta už vairavimą išgerus ir nelegalių narkotinių medžiagų laikimą, ji taip pat prisipažino, kad buvo rūkiusi marichuanos.

3 comments to " Jei 2007 metais gyvenai po akmeniu… "

 1. one says:

  Jis pastojo nuo jo ir savaitė po paskelbimo spaudai Cash pasipiršo.

  Gal pataisyk ? :-)

  Laimingų naujų!

  January 1st, 2008 at 04:46

 2. Blogorama #296 : nežinau.lt says:

  […] – ar visur?! – turiu dar du už seną kainą; kadangi pernai metus praleidau po samanotu akmeniu, pasiėmiau Holivudo metinę dozę vienu ypu – dabar vėl ramiai galiu snausti; kIDEA sveikinimas buvo netikėtas – pakištas po paveikslėliu – […]

  January 1st, 2008 at 20:58

 3. Dina says:

  Bet kiek daug įdomių dalykų, šakės.
  Jaučiu,aš po akmeniu irgi gyvenau. Tai va, just wanna say ačiū už informaciją ir rūpinimasi, kad žinotume viską ir nebūtume atsilikę :)

  January 6th, 2008 at 03:08

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder