Come and get it!

Holivudo rašytojų streikas tęsiasi, įgauna pagreitį

įrašyta 2007-11-12 02:22 kategorijoje Info

Įspūdingai atrodo visi pratestuojantys prie FOX buveinės iš paukščio skrydžio. Šiuo metu jau daugelis šou buvo uždaryti. Gera naujiena tai, kad mes vis tik išvysim Lost kitų metų pradžioje. Kūrėjai nusprendė rodyti tas serijas, kurias jau spėjo parašyti ir net jei paskutinė serija bus visai ne į temą kaip finalas – jie nenori prarasti savo žiūrovų.

Kanalai eina iš proto bandydami suvilioti rašytojus grįžti į darbo vietas be savo reikalaujamų kontraktų pakeitimų. NBC vakar atleido visą The Office kūrybinę komandą (tai žmonės, kurie uždirba daug mažiau, nei rašytojai, kaip operatoriai, montažininkai, grimuotojai). Dabar kanalai kartoja visų šou epizodus ir rašytojams vis byra pinigai į kišenes už residuals (teis. autoriaus honoraras už kiekvieną filmo, tel. programos ir pan. pakartotinį rodymą). 102 žmonės liko be darbo – NBC bando apeliuoti į rašytojų sąžinę.

NBC taip pat pranešė visiems nerašantiems kūrybinės komandos nariams The Tonight Show with Jay Leno, kad jei Jay Leno negrįš į darbą kaip pokalbių šou vedėjas, jie bus atleisti. Jay palaikydamas rašytojus, išėjo ir nenori kirsti piketininkų užtvaros.

Šaltinis, šaltinis.

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder