Come and get it!

Holivudas.Red.Lt rekomenduoja: Pathology

įrašyta 2008-06-28 02:53 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Filmai, Nuotraukos

Ką tik baigiau žiūrėti Pathology su Milo Ventimiglia ir Alyssa Milano. Turiu prisipažinti mano meilė jam išgaravo, bet buvo labai smagu žiūrėti. Vienas iš tų filmų, kur mažai banalumų, bent jau mano skoniui. Bet aišku be jų ir čia neapsieita.

Ką tik baigės medicinos studijas univere vaikinas atvažiuoja į prestižinį institutą, kur praktikuojasi su labai ištvirkusiais žmonėmis. Nesveikuoliai pasikviečia jį į savo žaidimą, kurio tikslas nužudyti be pėdsakų ir kuo įmantriau. Proga stebėti kitokį gyvenimą labiau sužavėjo mane, žinau, kad taip negalėčiau pati dirbti. Taip pat filmuose mane žavi protingi žmonės, kurie sugeba išeiti iš vandens sausi. Filmo gerumas priklauso nuo to, kaip įtikinamai ir intelektualiai tai bus paaiškinta. Nepamirškim sekso dalies, daug aistros. Na o S&M ir šiurkštaus sekso mėgėjams šis filmas tikrai patiks.

Kas man nepatiko? Įpainiota ne visai į temą meilės istorija. Kūrėjai turbūt norėjo parodyt, kad pagrindinis herojus turi sielą ir moka mylėti, bet tai buvo per saldu. Ypač kai jis suprato, kad jo mergaitę tuoj nužudys, jis bėgo namo jos gelbėti (taksi per mažai mieste?), bet nespėjo. Argi mes nematėm tuo paties kas antrame filme?

P.S. Silpnų nervų ir nepakenčiančių nepagarbos žmogaus kūnui patariu nežiūrėti.

3 comments to " Holivudas.Red.Lt rekomenduoja: Pathology "

 1. Karolis [Pocius.lt] says:

  Nieko net girdėjęs apie tokį nebuvau, bet aprašymas sudomino. Reiks pažiūrėt…

  June 28th, 2008 at 16:18

 2. Šią savaitę skaičiau… #1 :: Karolis Pocius says:

  […] pasiūlė pažiūrėti filmą su ženklu N-18. Taip ir padarysiu, kai tik tik įves internetą namie, nes kol kas „skolinuosi“ kaimynų, tad […]

  June 29th, 2008 at 23:04

 3. Birželį žiūrėjau… :: Karolis Pocius says:

  […] | Pathology Filmą išsamiai (ir vaizdžiai) aprašė Alla, o aš tik noriu pasidalinti man labiausiai patikusia fraze iš filmo: „Nėra tokio dalyko kaip […]

  July 3rd, 2008 at 12:01

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder