Come and get it!

EW.com atrinko pasaulio seksualiausius – Angelina Jolie ir Wentworth Miller

įrašyta 2007-11-10 01:00 kategorijoje Aktorės, Aktoriai

Taigi Angie ir Wentas yra Ultimate Hotties. Aš sutinku. Karšti. Aišku, Angelina numetė pernelyg daug svorio ir sexy atrodo tik su aukštakulniais, bet tai pasitaisys. Wentworth irgi prarado daug patrauklumo taškų su savo homoseksualumu ir nuolatinių verkšlenimų dėl Sarah Tancredi. Bet faktas lieka faktu.

Angelina Jolie aplenkė tokias karštuoles kaip Jessica Alba, Kate Beckinsale, Marilyn Monroe, Monica Belucci, Salma Hayek, Audrey Hepburn, Scarlett Johansson, Grace Kelly, Sophia Loren, Madonna (ane?), Michelle Pfeiffer, Kate Winslett (really?) ir Catherine Zeta-Jones.

Wentworth Miller grumėsi su Christian Bale (atsimenat American Psycho? niam…), Orlando Bloom, Marlon Brando, Pierce Brosnan, George Clooney (be stereotipų neatsieita), Sean Connery, Daniel Craig (ne po šitos foto, atsargiai, labai N18), James Dean (yeah, baby), Leonardo DiCaprio, Clint Eastwood, Harrison Ford, Richard Gere, Mel Gibson, Cary Grant, Josh Holloway (šiknius SawyerLost tikrai karštas), Robert Redford (1970tųjų Brad Pitt, mmm) ir Tom Selleck (MonikosDraugų super-boyfriend ūsuotas Richard). Nesupratau, o kur dingo Brad Pitt?

O ką jus manote: ar pritariate? O gal turite savo kandidatų? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.

Šaltinis, šaltinis

4 comments to " EW.com atrinko pasaulio seksualiausius – Angelina Jolie ir Wentworth Miller "

 1. Elle says:

  The sexiest girl butu Monica Belucci arba Grace Kelly. Vyrukas – is paminetu James Dean arba Holloway’us. O siaip Bredas 100 procentu. Nezinau kito vyruko, kuris ir 17, ir 40 atrodo nepadoriai patraukliai.

  November 10th, 2007 at 23:05

 2. hayley says:

  nesamone kad angie aplenke jessica alba…pastaroji turejo laimeti net neabejoju…o del wentworth abejoniu nera…net gaila kad jis gejus…;)))

  December 4th, 2007 at 20:42

 3. as says:

  visi jie gejai

  January 23rd, 2008 at 21:58

 4. IEVUTE says:

  JIS NE GEJUS PATS TAIP SAKE, BETO YRA DAUG FOTKIU KAIP JIS SU PANOM VAIKSTO IR MEILIAI SNEKA;P

  February 28th, 2008 at 19:07

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder