Come and get it!

Wentworth Miller prisipažįsta esąs gėjus be žodžių

įrašyta 2007-08-28 04:01 kategorijoje Aktoriai, TV Shows

Oh my God. Tai tiesa. Wentworth Miller yra gėjus! Ir kaip man dabar žiūrėti mano mėgstamą “Prison Break”? Jis turi būti sexy-boy-toy, kaip Mariah Carey video-klipuose. Ir tai 100%. Jo “draugas” – Luke MacFarlane“Brothers & Sisters”, o kas žiūrėjo šį serialą (kuris beje yra labai įdomus ir juokingas, nors melodramiškas, kas pasiilgo “Ally McBeal” gali pasimėgauti Calista Flockhart ir šiaip ten krūva labai sexy vyrukų) žino, kad tokio gėjiškumo suvaidinti neįmanoma. Luke yra labai simpatiškas ir mielas. Man jis labai patinka, nes jis atviras. O va Wentas – kitas reikalas. Bet kaip mūsų moko “Brothers & Sisters” – aktorius kartu su super-gėjumi = viešas prisipažinimas + karjeros išbandymas. Nors jie sėdėjo “spintoje” jau keletą mėnesių, pagaliau tiesą nugalėjo. Faina, kad Wentas taip padarė vardan savo meilės… bet kad mums jo reikia hetero.

P.S. Jei netikite, pažiūrėkite į jų flip-flops… Plius jie tokie laimingi kartu, body-language pasako viską, Wentas nevengia kamerų, net mojuoja ranka.

P.P.S. Luke yra T.R. Knight“Grey’s Anatomy” ex-vaikinas, o kartu jie atvirai kalbėjo apie savo santykius, ir neneigė, kad yra gėjai.

Ačiū www.celebutopia.net

6 comments to " Wentworth Miller prisipažįsta esąs gėjus be žodžių "

 1. vidas says:

  kodėėėėl??? koo.. dėėėl….

  ;)))))

  August 28th, 2007 at 09:03

 2. JUice says:

  man atrodo kad tai netiesa, o jei ir taip tai jam visiškai nė motais ką pagalvos kiti. skaičiau apie jį ‘panelės’ žurnane apie jo homoseksualumą bet pagalvokim homoseksualai taip pat gali būti viriški:))))

  August 29th, 2007 at 12:14

 3. skooorpionukeee says:

  nemanau kad jis gali buti gejus jei jau grazus tai reiskia gejus juk nebutinai o dl tu foto tai galiu pasakyti tik viena komentara jus su draugem vakstot taip pat vat ir dar jei jis butu gejus abejoju ar viesai rodytusi nes jo karjerai butu ne pyragai

  August 30th, 2007 at 17:12

 4. x-girl says:

  jis tikrai nera gejus, jis tai jau ne karta yra sakes, be to jis vis dazniau yra sutinkamas Amie Brice draugijoje, ir tai tikrai nera vien tik gera jo biciule. o tai kad kai kurie “pikti liezuviai” paskleidzia apie Went’a tokias paskalas, tai tik dar lb irodo jo populiaruma. taip kad merginos, kas liecia jo seksualini pakraipa – tai cia galit buti ramios, o kas liecia jo sirdi, tai jau yra viena konkurente, bandanti ja (sirdi) uzkariauti ;)

  January 21st, 2008 at 15:14

 5. prisonbreak says:

  Gal jis taip slepia savo santykius su mergina kokia, kad visi manytu, kad jis gėjus

  September 5th, 2008 at 17:15

 6. Baxuras says:

  Ne nu baxuriukas tai normalus.

  September 17th, 2008 at 18:39

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder