Come and get it!

Vanity Fair duoklė ponui Hitchcock

įrašyta 2008-02-21 01:10 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Kultūra, Nuotraukos

Kiekvienais metais Vanity Fair žurnalas išleidžia Holivudo numerį, kuriame savo jėgas, talentą ir grožį suvienija populiariausi Holivudo aktoriai. Šiais metais Vanity Fair nusprendė prisilaikyti gan griežtos ir labai intelektualios temos – Alfred Hitchcock kūryba. Kiekvienas save gerbiantis intelektualas žino, kas yra šis ponas, tapęs siaubo ir mistikos filmų krikštatėviu. Man universitete buvo pasakyti, kad mes tiesiog privalome peržiūrėti visus jo filmus, jei norime būti gerais dizaineriais. Tas pats buvo pasakyti daugeliui kitų profesijų. Aš jau bandžiau savo skaitytojus informuoti apie pono Hitchcock svarbą kino istorijai ir šiuolaikiniam menui.

Labai smagu, kad ne vien filmų fanatikai ir kino studijų profesoriai domisi šio virtuozo filmais. Šioje gražioje ir labai taikliai filmų scenas atkuriančioje fotosesijoje sudalyvavo tokios žvaigždės kaip Charlize Theron, Scarlett Johansson, Javier Bardem, Naomi Watts, James McAvoy, Renee Zellweger, Gwyneth Paltrow, Robert Downey Jr., Casey Affleck, Jodie Foster, Seth Rogen, Keira Knightley ir kiti.

Mano draugui teko gerbė sudalyvauti šios foto-parodos atidaryme Londone, kuris išgarsėjo kaip vieta, kur Andriaus Churchill taip mylima Emma Watson susidraugavo su blogu berniuku Razorlight solistu Johnny Borrell. Emma tvirtina, kad jie yra tik draugai, o smalsuoliai Šv. Valentino diena užtiko Emma jos Harry Potter kolegos Daniel Radcliffe glebyje.

Šaltinis

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder