Come and get it!

Sveiki atvykę į ateitį – skraidančios kameros

įrašyta 2007-11-29 02:30 kategorijoje Info

CSI: Miami ką tik gavo šviežia idėją naujiems epizodams. Technologijos juda pirmyn, o mes vis rečiau sugebam pasijusti saugiai ir užtikrintai, jog mūsų privatumas yra realybė, o ne iliuzija. Kadangi gyvenu labiausiai pasaulyje slaptų ir netik kamerų prikimštame mieste, man tai ne naujiena, tačiau šis atradimas pakelia masinę paranoją į kitą lygį.

Karinėse operacijose radijo bangomis valdomos skraidančios kameros buvo naudojamos jau seniai, bet sekančiais metais “drones” persikelia į piliečių kasdienybę. Miami-Date policijos departamentas pradės naudoti “Micro Air Vehicle” patruliavimui ir sekimui. Atsimenate Jessica Alba debiutą “Dark Angel” ir kaip jie su tokiomis kameromis kovojo? Aišku, ten kameros pasitaikė žudikės, bet daug kontroversijos mėgėjų neatmes ir šios galimybės. Šios kameros sklandys iki 3km aukštyje, o kainos sieks net iki milijono JAV dolerių.

Sveiki atvikę į ateitį – skraidančios kameros

Kol kas galite būti ramus, šiuos įrenginius naudos tik SWAT operacijoms. Bet tokie dalykai priverčia susimastyti, ką mums duoda nauji išradimai – saugumą, baimę ar išpindėjimą?

Šaltinis

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder