Come and get it!

Star Trek plakatai žadina mano vidinį geek’a

įrašyta 2008-11-24 01:13 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Filmai, Nuotraukos

Nežinau kas dedasi, bet paskutiniu metu galvoju pažiūrėti Star Wars. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad super populiarūs filmai ir man labai patinka, nors mane visada auklėjo nepasiduoti tokiems dalykams. Savo pirmą kompą gavau su Shrek ir Star Wars: Episode I – The Phantom Menace, pirmąjį aišku pažiūrėjau, o antrajam priešinausi, net kai tėtis bandė priversti pažiūrėti… nepavyko :) O dabar pati noriu. Ot ta pop-kultūra.

Anyway, Star Trek filmas, kurį režisavo mano taip mėgstamas JJ Abrams (jo šedevrai – Lost, Fringe, dar jis sukūrė Felicity, bet čia vargu šedevras, nors žiūrėjau kažkada vaikystėje savaitgalio rytais), labai jau sudomino ir laukiu jo pasirodymo. Jame vaidina daug įdomių aktorių, kaip Zachary Quinto (Sylar Heroes), Chris Pine, Simon Pegg ir Eric Bana.

Nuotraukų šaltinis

3 comments to " Star Trek plakatai žadina mano vidinį geek’a "

 1. Tomas Markauskas says:

  Star Treko nuoroda veda į Šreką :)

  P.S. Čia turi taip būti, kad komentarų formos neįžiūriu? Labai jau nesimato kraštų :)

  November 24th, 2008 at 03:38

 2. Alla says:

  Pataisiau, ačiū.

  O dėl kraštų – kalibruok monitorių arba pirk naują :) Mano prof. dizainui skirtas ir puikiai pilką spalvą matau komentaro box’o.

  November 24th, 2008 at 03:40

 3. Karolis Pocius says:

  Geras! Nežinojau, kad kuriamas Star Trek filmas. Serialo niekad nežiūrėjau, bet filmą tai būtinai pažiūrėsiu. Nors šiaip kad ir koks šūdas jis būtų milijonai jam garantuoti, nes 90% amerikiečių nueis filmą pažiūrėt.

  November 24th, 2008 at 13:02

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder