Come and get it!

Pasitikrink savo gyvenimo kokybę

įrašyta 2008-05-01 02:37 kategorijoje Būk sveikas/sveika, Kaip tai daryti

Pastaruoju metu spauda ir televizija bombarduoja mus žinutėmis apie AIDS, ŽIV ir kitas lytiniu būdu plintančias lygas. Univere prie bibliotekos kasdien yra dalinami naminiai chlamidijos testai.

Scarlett Johansson atvirai kalba šia kartais labai keblia tema ir prisipažįsta, jog pasitikrina kas 6 mėnesius. Beje, jei dar nežinojai – sužinoti ar turi ŽIV galėsi tik po 6 mėnesių po nelaimingo incidento, nors testuotis reikia po 6 savaičių, po 3 mėnesių ir finalinis – 6 mėnesiai.

Visi girdėjome mitų, apie paliktas adatas tamsiame kino teatre arba laiptinėse, bet ŽIV virusas, kaip ir visi kiti virusai, negali gyventi be šeimininko.

Atradau tokį puslapį, kuriame gali bandyti spėti ar žmogus turi AIDS. Kiek kartų bandžiau, tiek atspėjau.

Beje, vakar Degrassi (taip taip, aš tai žiūriu, nemuškit) serijoje vaikinas pasimylėjo su panelė, nors ir su prezervatyvu, bet nepasakė jai, kad turi AIDS. Taigi, nebūkime šikniais ir vertinkime kitų teisę rinktis ir gyventi, nors šiais laikais su AIDS ir galima labai ilgai gyventi.

Taigi, nereikia bijoti, testas nieko nekainuoja ir neskauda. Pasitikrink.

5 comments to " Pasitikrink savo gyvenimo kokybę "

 1. Aids » Blog Archive » Pasitikrink savo gyvenimo kokybę says:

  […] Continue Reading  Posted on: Wednesday, April 30, 2008 at 11:37 pm  Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site. […]

  May 1st, 2008 at 06:39

 2. Archatas says:

  Žėk tu man.. Nė vieno neatspėjau.. Gal tai reiškia, kad ir gyvenime neatpažįstu, kas serga, o kas ne? O dar ten reklamų apatiniam dešiniajam kampe tekstukas beveik mano vardą atitinka.. AAAAaa! :D

  May 1st, 2008 at 14:42

 3. Alla says:

  Bebebe :P Čia prancūziškai AIDS :)

  May 1st, 2008 at 14:47

 4. Elle says:

  Labai įdomiai pateikta reklamos kampanija. Kokios nuotraukos! Be to, manau tas testas ir yra skirtas parodyti, kad nereikia engti AIDS sergančiųjų ar ŽIV nešiotojų, jie atrodo kaip paprasti žmonės ir gyvena normalų gyvenimą:)

  May 1st, 2008 at 18:34

 5. Nastia says:

  partneris privalo pries santykius pranesti kad serga, prezervatyvai kartais plysta…mant taip nutiko pries 5 metus…sian suzinojau kad tas partnerisis jau tada srgo ziv…siuo metu jau turiu drauga ir mes nesisaugom..o dabar tokia naujiena..ir kaip man jam pasakyt?

  September 15th, 2010 at 20:02

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder