Come and get it!

Nicole Richie išbūna kalėjime tik 82 minutės vietoj 5760

įrašyta 2007-08-25 04:17 kategorijoje Absurdas, Pop Princesės, TV Shows

Nicole Richie pasidavė policijai ketvirtadienį, nors turėjo laiko iki rugsėjo vidurio. Ir kas nutiko? Nicole gavo pasėdėti spec. vietoje 82 min ir buvo paleista namo! Jai net neteko pamatyti kalėjimo kameros iš vidaus. Tall about special treatment. Miss Richie buvo paskirta kalėti 4 dienas už 2006 metų gruodžio sulaikymą. Ji vairavo neblaivi, jos kraujyje buvo rasta marihuanos ir labai stipriu vaistų nuo skausmo Vicodin (taip, tie patys nuo kuriu priklauso Dr House seriale “House M.D.”), ji paaiškino kad jos menstruaciniai spazmai būna labai skausmingi. Ir ji gėrė Vicodin? Čia tas pats, kad nuo galvos skausmo vartoti morfijų. O paleido ją taip greitai, akivaizdžiai dėl to, kad ji įžymi ir nėščia. Bet oficiali versija – kalėjimo perpildymas ir jie būtų padarė ta patį su bet kuriuo eilinių piliečių. Tai palaukite, Paris Hilton kalėjo 23 dienas už tai, kad vairavo su negaliojančiom teisėm… What the fuck? Ji kalėjo tame pačiame kalėjime. Ji tikriausiai dabar spardo visus savo šuniukus, kaip tai nesąžininga.

Ačiū www.people.com ir www.celebutopia.net

One comment to " Nicole Richie išbūna kalėjime tik 82 minutės vietoj 5760 "

  1. Holivudas - Populiarumas verčia pasaulį suktis » Kiefer Sutherland susirgo Britney ir Lindsay lyga - vairavimas išgėrus says:

    […] Po kelių valandų Kiefer buvo paleistas už 25 000 JAV dolerių užstatą. Jo ūgis 177 cm – atrodo aukštesnis (aš tiesiog dievinu jo laikyseną), svoris – 68 kg. Jis veria įtartinai mažai! Raumenys sveria 7 kartus daugiau, nei riebalai… o jis turi daug raumenų. Teismo data buvo nustatyta, Kiefer stos prieš teisėją spalio 16 dieną. Tai jo antras DUI (driving under influence) – 2004 metais jis buvo areštuotas tuo pačiu pagrindu… Kalifornijos įstatymu, jei vairuoji išgėręs du kartus, privalai atsėdėti 5 dienas kalėjime. Na mes visi žinom kaip tokios istorijos baigiasi – Nicole turėjo 2 DUI ir narkotikų savo kraujyje, tačiau atsėdėjo vos daugiau nei valandą. […]

    September 26th, 2007 at 04:19

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder