Come and get it!

Naujas sezonas prasidėjo šiandien: Heroes, CSI: Miami, Weeds, How I Met Your Mother, K-Ville, Chuck, Rules Of Engagement, The Big Bang Theory

įrašyta 2007-09-25 05:27 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Info, TV Shows

Išsirinkau geriausius ir daugiausiai žadančius serialus (antradienis yra labai užimta diena, todėl visko nevardinsiu):

Heroes

Jus turbūt jau spėjote labai pasiilgti Heroes. Aš irgi. Taigi, kančios baigėsi. Heroes 2 sezonas oficialiai čia. Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S02E01.

CSI: Miami

CSI: Miami 6 sezonas. Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S06E01.

Weeds

Jei dar nežiūrite Weeds, privalote pradėti – nuostabi ir intensyvi komedija ir gyvenimo ironija. Plius gan originali idėja – našlė ir mama suranda būdą maitinti savo šeimą pardavinėjant žolę. Deal’erio gyvenimas ir pasekmės, juokingi nuotykiai ir daug įdomumų ir gražių žmonių. Jei tai nesudomino, tai gal padės faktas, kad čia vaidina Mary-Kate Olsen? Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S03E07.

How I Met Your Mother

Labai pesimistiškai žiūrėjau į šį serialą, bet mano sesė jį žiūrėjo ir jai patiko… o skonį tokiems dalykams ji turi neblogą. Nusprendžiau ir aš pabandyti, kadangi Linkomanijos siurbėlių savaitei 2 sezonai buvo įdėti – per parą turėjau visą tai savo HDD. Šiuo metu kaip tik mėgaujuosi šiuo geru serialu – skirtas tiems, kas pasiilgo tokios geros komedijos kaip Friends ir That 70’s Show – pripažinkime, tokių jau nebegamina… dabar viskas apie nuotykius. Action, action, intellegence, guns, action. Bežiūrėdama šį kūrinį jaučiuosi daug maž taip, kaip pirmą kartą žiūrėjau kai Friends. Buvo nuominuotas šių metų Emmy. Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S03E01.

K-Ville

Labai įdomus ir maloniai nustebinęs serialas apie policininkų gyvenimą Naujajame Orleane po Kotrynos išdaigų. Kažkas naujo ir neįprasto, kadangi nieko nežinau apie šią situaciją, šou parodo kitokią pasaulio pusę. Ir po Bones serijos iš Naujojo Orleano, Anne Rice pasakojimų “Vampyrų Kronikose” ir Brangelinos gyvenimo ten, šis miestas mane sudomino. Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S01E02.

Chuck

Nuo The O.C. ir Gossip Girl kūrėjų Josh Schwartz ir McG serialas apie jaunus slaptuosius agentus. Chuck yra unikalus – jis įsiminė valstybines paslaptis atmintinai. Taip čia vaidins mano mėgstama gražuolė aktorė Rachel Bilson. Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S01E01.

Rules Of Engagement

Kvailai linksmas serialas apie susižadėjusi porą ir jų – jau daug metų vedusius vyresnius – draugus. Kaip jie iš musės padaro dramblį, kovoja su priešvestuviniais morazmais ir pan. Smagu žiūrėti, kai norisi kažko lengvo. Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S02E01.

The Big Bang Theory

Apie tai, kas nutinka, kai du super-protingi mokslininkai sutinka labai gražią merginą, ir supranta, jog nifiga jie nežino apie išorinį pasaulį. Available for download antradienio naktį-ankstų rytą. Šiandien pasirodė S01E01.

2 comments to " Naujas sezonas prasidėjo šiandien: Heroes, CSI: Miami, Weeds, How I Met Your Mother, K-Ville, Chuck, Rules Of Engagement, The Big Bang Theory "

  1. Dashgiz says:

    tai sakai nebloga skoni turiu,malonu ;p šudo ne posovetuju ;p

    September 25th, 2007 at 18:58

  2. jey says:

    is kur tu siuntiesi visas tas serijas? mm?

    September 26th, 2007 at 09:12

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder