Come and get it!

MTV VMA 2007

įrašyta 2007-09-11 05:11 kategorijoje Absurdas, Aktorės, Dienos juokas, Nuotraukos, Pop Princesės, TV Shows

Wow. MTV VMA 2007 pasirodo sugebėjo būti dar š**inesnis, nei prieš tai buvę. Aš tikėjausi kažko įdomesnio, nes technologijos žengia pirmyn, pramogų pasaulis uždirba kasmet vis daugiau pinigų. Praeitais ir šiais metais pramogų pasaulyje buvo pagerinti visi rekordai… ir štai ką mes gauname? Aš keikiausi ir keikiausi bežiūrėdama… teko net persukinėti tuos nekokybiškus “pasirodymus” iš vakarėlių kambarių.

Ar jums tokia pasirodymų forma patiko? Kažkaip visas šou susidėjo iš kelių įžymybių pasirodymų scenoje tam, kad pristatytų nominacijas ir vienas geras pasirodymas iš Chris Brown, kai prie jo prisidėjo Rihanna tai viskas buvo kaip ir tikėtasi… Totali klipo kopija. O va Chris buvo VMA žvaigždė, vienintelis atlikėjas, kuris sukūrė tikrą šou. Aišku, jis šoka nuostabiai ir aš kažkodėl iš karto pagalvojau apie Michael Jackson (ko aš niekada nedarau)… ir po 45 sek Chris pradėjo šokti garsųjį “Billie Jean”.

MTV VMA tapo užvaldyti rapper’ių, kas man visiškai nepatinka. Tai popsinis renginys. Alicia Keys prarado balsą – nežinau kas nutiko jos įspudingumui… Gal pragerė, gal prarūkė, o gal buvo tiesiog peršalus… bet skambėjo ji siaubingai. O dar “Freedom” perdainavo… užtenka ir Robbie Williams. Visiškai nesamonė dainuoti pasaulinį hitą per tokį unikalų pasirodymą, geriau jau ką iš savo hitų sudainuotų.

Tai va, na o apie Britney Spears pasirodymą pasakyti turiu daug ką, tik nežinau ar sugebėsiu savo pasibjaurėjimą išdėlioti čia. Ji buvo girta arba apsinešusi, jos akis kartais net nefokusavosi, ji užmiršdavo judinti lupas kartu su dainos žodžiais, keleta kartų vos nenukrito… Apsirengė kaip paskutinė šliundra… Šiais laikais yra tiek daug gražių sexy drabuželių…

Jai reikia susibėgti su jos stilistais, kurie dirbo su jos įvaizdžiu prieš 3 metus… Ji atsisako rengtis taip, kaip jai pataria jos enturažas – o veltui. You can take girl out of the “kaimas”, but you can’t take the “kaimas” out of the girl. Nepamirškim, kad ji yra iš Luizianos, kur žmonės sako “y’all”.

Britney žadėjo įspūdingą sugrįžimą, dirbo kartu su magu Chriss Angel… tačiau nieko neįvyko. Po pasirodymo Britney nubėgo į užkulisius ir verkė dėl savo siaubingo pasirodymo. Kai kurie sakė, kad ji taip blogai pasirodė dėl Sarah Silverman komedinio pasirodymo. Britney išgirdo Sarah berepetuojant, ir jautėsi pažeminta. Tačiau Sarah atstovai teigia, kad ji nerepetavo, niekas nežinojo, ką ji sakys. Šiaip Sarah yra daug maž improvizatorė, manau, kad ji sakė iš atminties… Sarah Silverman pasirodymas:

Žmonės jau iš anksto žinojo, kad MTV VMA 2007 totaliai subomborduos, todėl net nepasirodė. Shakira liko Kanadoje, o Fergie koncertavo Jeruzalėje, Izrealis.Britney Spears sugniuždytoja Sarah Silverman:

Paris Hilton ir jos močiutiška šukuosena:

Paris Hilton ir 50 Cent labai jau draugiška, net šlykštu:

Megan Fox:

Ashlee Simpson:

Naujai iškepta blondinė Nelly Furtado:

Rihanna ir jos naujai išdygę papukai (su daktaro pagalba?):

Hayden Panettiere nuostabioje Roberto Cavalli suknelėje:

Visą šou galite peržiūrėti MTV Overdrive (veikia tik JAV teritorijoje) arba parsisiūsti iš Linkomanijos.

MTV Video Music Awards 2007 laimėtojai:

Video of the Year: Rihanna – Umbrella
Male Artist of the Year: Justin Timberlake
Female Artist of the Year: Fergie
Best New Artist: Gym Class Heroes
Best Group: Fall Out Boy
Most Earth-Shattering Collaboration: Beyoncé Knowles and Shakira – Beautiful Liar
Quadruple Threat of the Year: Justin Timberlake
Monster Single of the Year: Rihanna – Umbrella
Best Director: Justin Timberlake – What Goes Around… Comes Around (Samuel Bayer)
Best Editing in a Video: Gnarls Barkley – Smiley Faces (Ken Mowe)
Best Choreography in a Video: Justin Timberlake – My Love (Marty Kudelka)

Ačiū www.perezhilton.com, www.hollywoodrag.com, www.dlisted.com ir www.celebutopia.net

7 comments to " MTV VMA 2007 "

 1. osam says:

  Na man, tai patiko Sarah Silverman.
  Pats renginys priminė tokį žvaigždžių susubėgimą (net ne visų žvaigždių).
  Laukiam kas bus miunchene.

  O apie BS, tai jau tikrai galvojau, kad ateis į protą. MAn jos jau gaila.

  September 11th, 2007 at 08:10

 2. vidas says:

  ojė, spir britnei pasirodymas tai truputį lieviau net už valinsko žvaigždžių produktus.

  paris hilton pirmose dvejose fototai ir atrodo kaip mociute, tik trecia foto biski isduoda apie jos jaunesni amziu.

  o megan fox tai mmmmhhmm..;))

  September 11th, 2007 at 11:03

 3. Fanas says:

  ..jei tie du,kurie cia parasete apie Britney mastote,kd saipytis is vaiku yra labai linksma ir padoru,tai tada as nezinau,ar jums girdetas zodis savigarba, kito zmogaus gerbimas???…pasiskaitykit-Britney ir mago Chris Angel bendras pasirodymas atsauktas del to, neva scena neatlaikys ar nebus tam show vietos…be to,Britney bato kulnas nuluzo…o ta kale sarah silverman neverta pagarbos-ji kiekvienais metais kabinasi tiek prie Britney, tiek prie Paris Hilton.Manau,ji taip daro savo slykstu show, nes be Britney ir Paris nera daugiau apie ka jtai kalei kalbeti!!!
  Del Britney pasirodymo-taip,jis nebuwo pats geriausias,taciau jau nereikia jos smerkti del nesekmes.Ji jau seniai irode,kad yra puiki artiste.Wisi klystame!!!

  Tikiu,kad BRITNEY dar parodys ka sugeba.
  P.S.: pripazinkite,nors ir negeriausios formos yra Britney,bet ji wis dar sexy…rimtai paziurekite,ir bukite pries sawe teisingi: BRIT sexy!

  September 12th, 2007 at 16:25

 4. Dashgiz says:

  prie ko cia savigarba ir kito zmogaus gerbimas? kiekvienas zmogus turi savo nuomone ir gyvename salyje kur zodzio laisve ; ) taigi fuck off,brit sucks

  September 12th, 2007 at 16:57

 5. Dashgiz says:

  ir kur tau bato kulnas nuluzo?kaz ko nematau

  September 12th, 2007 at 16:58

 6. Holivudas - Populiarumas verčia pasaulį suktis » Jei 2007 metais gyvenai po akmeniu... says:

  […] į viešuosius tualetus basomis kojomis, kelis bandymus gydytis reabilitacijos klinikose, jos apsvaigusį pasirodymą per MTV VMAs, riebaluotų rankų valymą į Gucci ir Chanel sukneles, būtinybę apsinuoginti kur tik galima 1, […]

  December 31st, 2007 at 00:10

 7. Kristina says:

  Kazkaip man sie straipsniai nepatinka nes zurnaliste kuri rase juos viska ziuri is savo puses ir rase tik savo nuomone kazkaip kartais jos issireiskimai yra pasibjauretni… nzn kazka turetu keisti…

  January 27th, 2008 at 15:16

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder