Come and get it!

Lindsay Lohan romanas su vedusiu vyru

įrašyta 2007-09-24 01:57 kategorijoje Nuotraukos, Pop Princesės

Kad ir kaip mylėčiau Lindsay Lohan, bet mergaitė atrodo kaip š**das ant pagaliuko. Na ir elgiasi ji ne ką geriau – Lindsay turėjo romaną su vedusiu vyru Tony Allen iš grupės Dead Stays Alive. O dabar jo žmoną, kuri prieš kelis mėnesius jam pagimdė dvynukus (po ilgų metų bandymo), padavė dokumentus skyryboms, kuriuose Lindsay yra paminėta kaip vieną iš svariausių priežasčių. Pats Tony paneigė tokius gandus, bet kas jam lieka? Užtat jo didžiaburniai draugai pasakoja, kad Tony nebuvo labai suinteresuotas, bet tai Lindsay Lohan – pasaulio didžiausia įžymybė. O kas su ja nepermiegotų?

Lindsay laiko rehab veltui negaišta, ji jau spėjo atsiauginti savo garsias stambias šlaunis. Dabar jai tereikia nusidažyti plaukus savo nuostabia naturalia raudona spalva. Naujais pranešimais – Lindsay pasiliks rehab’e iki spalio 15 dienos.

P.S. Gal rehab sugebėjo išgydyti jos žvaigždžių lygą? Nes princesė Lindsay buvo pastebėta besėdint ant automobilių stovėjimo aikštelės grindų + pamiršo nusiimti lipdukus nuo savo batų padų. Gėda pelėda.

Ačiū www.newsoftheworld.co.uk ir www.linds-lo.e-fan.org

One comment to " Lindsay Lohan romanas su vedusiu vyru "

  1. Andrius says:

    as ja buvau nusiziurejes :) bet dabar irgi nebesimpatiska :D

    September 24th, 2007 at 03:19

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder