Come and get it!

Lindsay Lohan laisvėje

įrašyta 2007-10-09 01:35 kategorijoje Nuotraukos, Pop Princesės

Pagaliau, Lindziukė išėjo iš rehab’o. Smagu, kad ji gydėsi, but I don’t really give a damn, tol kol ji lieka paparacių princesė, o tai Britney pernelyg daug dėmesio gauna. Reikia konkurentų. Po daugiau nei 2 mėnesių priklausomybės brain-washing Lindsay grįžta į realybę. Linkim daug jėgų ir mažai pagundų. Šiuo metu ji leidžia laiką su tėčiu ir jo mergina – kuri labai panaši į Lindsay! Man nuo tokių nuotraukų vien šlykščios mintis į galvą lenda. Kodėl tėtukas laikytų mergaitę, kuri 1:1 jo dukros kopija? Ir amžius taip pat atitinka. Normalūs vyrai į tokias mergaitės žiūrėtų kaip į dukrą, o ne sekso objektą, ypač kai jis net 2 metus vien tik tai ir daro, kad bando susigrąžinti savo mergaitės meilę ir pagarbą. Išvada – jis iškrypėlis. Na tai daug paaiškina, gal tai dar viena priežastis kodėl Lindsay is so messed up?

Lindsay pailsės ir jau kitą savaitę grįš prie darbo ir filmuos naują filmą – “Dare To Love Me”, kuriam ji ruošėsi tą dieną, kai buvo areštuota – ji lankėsi šokių studijoje, kur mokėsi šokti tango.

Na o dabar laikas nuotraukoms, tėtukas ir čia bando išpirkti savo kaltę ir tempia visus Lindsay lagaminus. Beje maniau, kad ji turės jų daugiau, vis tik ji Lindsay Lohan – milijonierė. Aš tiek pat lagaminų susikraunu.

Ačiū www.linds-lo.e-fan.org ir www.mrpaparazzi.com

One comment to " Lindsay Lohan laisvėje "

  1. Andrius says:

    ir ka i tos lagaminus reikia krauti? Tuzina kinijos emigrantu?

    October 9th, 2007 at 09:36

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder