Come and get it!

Lindsay Lohan Elle žurnale

įrašyta 2007-08-06 00:48 kategorijoje Aktorės, Nuotraukos, Pop Princesės

Nors rugpjūčio Elle dar nepasirodė spaudos kioskuose, internete pilna Lindsay nuotraukų iš šios fotosesijos. Ji įvyko 36 val iki jos suėmimo. O interviu metu Linsay pareiškė, kad niekada neleis girtam vairavimui pasikartoti… Kažkas prisikarksėjo. Dabar Elle žurnalo PR žmonės teigia, kad Lindsay pavogė Louis Vuitton drabužių iš fotosesijos. Stilistai matė, kaip ji kišo suknelės ir bliuzkutės į savo rankinę, jie pakabindavo tūkstančius kainuojančius drabužius į vietą, tačiau Lindsay tęsė savo misiją. Galų gale fotosesijai pasibaigus Elle pasigedo Louis Vuitton šedevrų. Lindsay Lohan ir Louis Vuitton atstovai šio reikalo nekomentuoja. Lindsay praeitais metais turėjo tapti LV veidu, tačiau Scarlett Johansson ją aplenkė.

Linsay Lohan vis dar slapstosi, laukdama savo teismo datos, dabar teigiama, kad ji atskrido i Long Island, kur gyvena visa jos šeima – mama, senelė, 2 broliai ir sesuo. Taip pat ir tėtis, tačiau jau kelis metus jo neprileidžia prie Lindsay.

Man asmeniškai šios nuotraukos labai nepatinka, tikiuosi pačiame žurnale bus kažkas verto dėmesio. Lindsay atrodo kaip jos mama, o jos papai siekia grindis, jai tikrai vertėtų visada užsidėti liemenėlę. Va viršelis labai simpatiškas, ir nuotrauka su pliušiniu tigru irgi labai sexy, drabužiai irgi nuostabus. Visą kita reikėtų mesti į šiukšlių dėžę.

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder