Come and get it!

Kiefer Sutherland susirgo Britney ir Lindsay lyga – vairavimas išgėrus

įrašyta 2007-09-26 04:19 kategorijoje Aktoriai

Say it isn’t so! Vakar anstų rytą Kiefer buvo sulaikytas pakeliui namo iš FOX rudens sezono pradžios vakarėlio. Policijos dėmesį jis patraukė, nes padarė nelegalu U-posūkį… Įpūtė jis net 0,8 promiles – dvigubai daugiau, nei leidžia įstatymai. Policija sako, kad jis buvo labai ramus ir bendradarbiaujantis, kas labai nepanašu į jo herojų Jack Bauer24.

Po kelių valandų Kiefer buvo paleistas už 25 000 JAV dolerių užstatą. Jo ūgis 177 cm – atrodo aukštesnis (aš tiesiog dievinu jo laikyseną), svoris – 68 kg. Jis veria įtartinai mažai! Raumenys sveria 7 kartus daugiau, nei riebalai… o jis turi daug raumenų. Teismo data buvo nustatyta, Kiefer stos prieš teisėją spalio 16 dieną. Tai jo antras DUI (driving under influence) – 2004 metais jis buvo areštuotas tuo pačiu pagrindu… Kalifornijos įstatymu, jei vairuoji išgėręs du kartus, privalai atsėdėti 5 dienas kalėjime. Na mes visi žinom kaip tokios istorijos baigiasi – Nicole turėjo 2 DUI ir narkotikų savo kraujyje, tačiau atsėdėjo vos daugiau nei valandą.

P.S. Pirma nuotrauka buvo padaryta tame pačiame FOX vakarėlyje, po kurio įvyko šis areštas.

Ačiū www.tmz.com ir www.celebutopia.net

2 comments to " Kiefer Sutherland susirgo Britney ir Lindsay lyga – vairavimas išgėrus "

  1. ~Karolis says:

    Jack`as pabėgs iš kaleimo, paims mentus įkaitais, paskambins prezidentui, ir susitars, kad jį paleistų :)

    September 26th, 2007 at 07:51

  2. Holivudas - Populiarumas verčia pasaulį suktis » 24x2=48 dienų kalėjime gavo Kiefer Sutherland says:

    […] atsėdės 48 dienas kalėjime už vairavima išgėrus jau 4 ar 5 kartą (pranešimai teigia skirtinga info). 18 dienų jis privalo atsėdėti iškarto po nuosprendžio. Gerai, kad 24 išeina tik sausį. […]

    October 16th, 2007 at 00:26

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder