Come and get it!

Karšti vaikinai, kuriuos pamatysi per TV (1 dalis)

įrašyta 2008-07-24 22:37 kategorijoje Aktoriai, Nuotraukos, TV Shows

Daug žurnalų ir internetinių portalų skelbia karščiausių merginų televizijoje sąrašus. Vaikinai sulaukiau mažiau dėmesio, todėl aš nusprendžiau pasidalinti savo pastebėjimais ir patarimais. Sąrašas buvo ilgesnis, bet nusprendžiau, kad reikia jus supažindinti su šiuolaikiniai vaikinukais, gal kas patiks ir tikrai surasit kur į juo akis paganyti, o Ally McBeal ir Six Feet Under jau atgyveno, nors ten karštų vaikinų irgi netruko.

Taigi pristatau Jums:

Alex O’Loughlin – vaidina gerąjį vampyrą Moonlight. Moonlight yra mano Top 5 geriausių serialų, nors buvo sustabdytas tik po vieno sezono šiais metais.

Brian Austin Green – visi prisimename jį kaip David Silver iš fantastiškai daug pripažinimo gavusio Beverly Hills: 90210, dabar jis atlieka vaidmenį Terminator: The Sarah Connor Chronicles apie pasaulį užvaldančias mašinas ir jų antikoaliciją.

Bryan Greenberg – pamatyti jį galite net dviejuose serialuose: One Tree Hill, kuriame jis vaidina gyvenimo kankintą krepšininką, ir October Road, kuriame jis vaidina gyvenimo kankinta rašytoją.

Carmine Giovinazzo – vaidina paprastą vyruką iš blogo Niu Jorko rajono, dirbantį lavai svarbų CSI darbą geriausiame iš visų CSICSI:NY.

Chad Michael Murray – vaidina dar labiau gyvenimo kankinamą krepšininką tame pačiame One Tree Hill.

Chris Lowell – šita nuotrauka visiškai neatspindi šio aktoriaus karštumo, jis naujokas, todėl mažai jų dar interneto platybėse. Jis vaidina mielą radio laidų vedėją mano taip mėgstamame Veronica Mars, taip pat jis vaidina akušerą-priimamojo sekretorių gan paprastame Private Practice, bet būtent čia atsiskleidžia visas jo karštumas.

Aišku, vien išvaizda neįtakojo mano pasirinkimo, tam padėjo jų atliekami herojai.

2 comments to " Karšti vaikinai, kuriuos pamatysi per TV (1 dalis) "

  1. minnie says:

    chad murray…;-)

    August 10th, 2008 at 10:41

  2. Dose of Alla - Come and get it! » Karštos merginos, kurias pamatysi per TV (1 dalis) says:

    […] Karštų Vaikinų temą, noriu pristatyti Jums savo karštų merginų […]

    November 13th, 2008 at 00:40

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder