Come and get it!

Internetas – evoliucijos variklis

įrašyta 2008-09-07 01:33 kategorijoje Filmai

Metallica apsidžiaugė, kad jų naujas albumas nutekėjo piratų dėka. Radiohead leidžia savo klausytojams nuspręsti kiek mokėti už jų naują albumą – nors ir nieko nemokėk, niekas nedraudžia.

Daug profesionalų šiais laikais reklamuoja savo kūrybą ir paslaugas, dalindami nemokamus projektus. Dabar prie jų prisijungia ir Michael Moore. Oskaro laimėtojas dalina savo naują filmą Slacker Uprising (Tinginių sukilimas) nemokamai. Aišku, tokia dovana yra skirta tik Amerikos ir Kanados gyventojams, bet juk mes gudrūs ir tokius juokingus apribojimus galime apeiti.

Michael Moore ir jo filmai sukelia daugybę provokuojančių diskusijų, bet prisipažinkime, jis tikrai moka padaryti iš rimtos temos įdomų ir pramoginį filmą. Nemokamas dalijimas yra 20 metų nuo jo pirmo filmo Roger and Me išleidimo datai paminėti, plius tai paskatinimas visiems atsainiems žmonėms balsuoti ateinančiuose JAV rinkimuose.

Anonsas:

One comment to " Internetas – evoliucijos variklis "

  1. Karolis Pocius says:

    Būtų labai įdomu matyti įrašuose nuorodas į informacijos šaltinius. Pvz.: metallica apsidžiaugė dėl nutekėjimo?! Taigi jie tokie anti-piratai buvo, 5domu būtų sužinot daugiau…

    September 9th, 2008 at 01:52

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder