Come and get it!

Holivudas.Red.Lt 2007 metų filmų Top 10

įrašyta 2007-12-30 00:27 kategorijoje Aktorės, Aktoriai, Filmai, Pop Princesės

1. Atonement

Su kiekviena diena Keira Knightley man patinka vis labiau ir labiau. Jaunoji britų aktorė tikrai moka pasirinkti rafinuotus vaidmenis puikiuose filmuose, pilnuose istorijos, gražių dekoracijų ir gilaus emocinio ryšio. O kokia aistra! Turbūt pirmą kartą gyvenime paraudau žiūrėdama filmą. Atiduodu Atonement pirmą vietą ne vien tik 2007 metų sąraše, bet ir mano asmeniniame viso gyvenimo sąraše, pasislink The Breakfast Club.

2. The Number 23

Kaip galima nemėgti Jim Carrey? Neveltui MTV pagerbė jį kaip tūkstantmečio aktorių. Nors Jim neapleido savo taip mėgstamo komedijos žanro, tačiau vis labiau tyrinėja rimtų ir komplikuotų filmų lobynus.

3. Transformers

Dar vaikystėje mėgau žiūrėti Transformerius, tačiau pasirodžius filmui galvojau nieko gero iš to nebus. Klydau. Ir įspūdingi efektai su tuo neturi nieko bendro. Filme patiko viskas – nuostabi draugystė, gražūs kareivėliai ir nuostabioji Megan Fox.

4. Sicko

Gal kas rimtai į Micheal Moore ir nežiūri, tačiau mano dėmesį šis vyrukas patraukė savo jaudinančiu pasakojimu apie skirtingas sveikatos apsaugos sistemas stipriausiuose ir netik pasaulio šalyse. Iki šiol šis filmas tampa mano pokalbių tema. O kodėl? O todėl, kad apie UK tikrą tiesą pasakė. Nors niekada neteko su bloga sveikatos apsauga ir Lietuvoje susidurti – visada turėjau nuostabius daktarus. Šis filmas tapo paskutiniu lašu ir nusprendžiau, kad į JAV tikrai nevažiuosiu.

5. Ocean’s Thirteen

Aš turbūt labai vėlai subrendau šiuo klausimu, tačiau kai visos merginos svaigo dėl Brad Pitt grožio, man jis buvo ai, whatever. Viskas pasikeitė, kai jis pametė Jennifer Aniston ir susirado nuostabiąją Angelina Jolie. Taigi žiūrėjau vien dėl jo, o galų gale pasirodė visai nieko filmukas. Žiūrėsiu ir kitas dalis ir būtinai originalą, kuriame Danny Ocean atliko pats ponas Frank Sinatra.

6. Hairspray

Ką daryti kai 5 ryto vis dar nesimiega? Aš nusprendžiau pažiūrėti, dėl ko gi svaigsta visas pasaulis ir kaip šis filmas gavo tiek daug garsių aktorių. Hairspray – skamba kaip kažkas, ko niekada nežiūrėčiau. And so I thought… Pasirodo, labai linksmas filmas su mano mėgstama Amanda Bynes, kruva gražių dainų ir John Travolta, kuris vaidina moterį.

7. The Good Shepherd

Žavinga Anjelina Jolie, rimtasis Matt Damon ir dar draugiau šaunių aktorių.

8. Bobby

Ar esi konspiracinių teorijų mėgėjas? Pamaitink savo vaizduotę filmu Bobby apie dieną, kai buvo nužudytas Robertas F. Kenedis. Jei tai tavęs nedomina, gal dėmesį patrauks aktorių sąrašiukas: Anthony Hopkins, Heather Graham, Helen Hunt, Joshua Jackson, Demi Moore, Ashton Kutcher, Nick Cannon, Shia LaBeouf, Sharon Stone, Elijah Wood, William H. Macy, Christian Slater, Emilio Estevez (tas iš The Breakfast Club, jis ir sukūrė ir pastatė šį filmą) ir miss Lindsay Lohan.

9. Black Snake Moan

Christina Ricci, Samuel L. Jackson ir Justin Timberlake. Savotiškai žiaurus, emocingas ir priblokščiantis filmas.

10. The Nanny Diaries

Kas galėjo pagalvoti, kad filmas apie auklės gyvenimą gali nesmirdėti? Nors pripratau, kad Scarlett Johansson vaidina geruose filmuose, galvojau šitas bus kažkas panašaus į naują Jessica Simpson šlamštą Blonde Ambition.

8 comments to " Holivudas.Red.Lt 2007 metų filmų Top 10 "

 1. Andrius says:

  je sicko ir man patiko :)

  December 30th, 2007 at 00:44

 2. Baužius says:

  Labai subjektyvus topas. Sutikčiau su 5 iš 10. O mano šių metų No 1 – American Gangster. Taipogi subjektivi mano nuomonė. Ne dėl aktorių, ne dėl efektų – dėl gero siužeto. :)

  December 30th, 2007 at 04:40

 3. Andrius Kleiva says:

  O kur Simpsonų filmas? :D

  December 30th, 2007 at 21:40

 4. Alla says:

  Andrius Kleiva, tai kad nežiūrėjau :)

  December 30th, 2007 at 21:52

 5. Andrius Kleiva says:

  Tris kartus išsižiojau ( :O )

  January 2nd, 2008 at 22:00

 6. Sandra says:

  Aš sutikčiau tik su pirmąją vieta:) šitas filmas visų geriausias!!! na o kiti (išskyrus The Number 23,Ocean’s Thirteen,The Good Shepherd, Bobby) yra lėkštos:) na bet sako, kiekvienas turi savo skonį:)

  January 3rd, 2008 at 04:25

 7. Indre says:

  As esu legenda lbj geras filmas :]

  February 6th, 2008 at 21:28

 8. Era says:

  as papildiciau sarasa, “shooter” tikrai geras ir pavykes filmas

  April 1st, 2008 at 17:46

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder