Come and get it!

Halle Berry 3 mėnesius nėščia, turi problemų su matematika

įrašyta 2007-09-05 04:15 kategorijoje Aktorės

Halle Berry (41 m.) oficialiai patvirtino, kad yra nėščia 3 mėnesius nuo Gabriel Aubry (32 m.) – Hugo Boss, Versace, Ralph Lauren modelio. Halle kaip ir Demi Moore, buvo apvaisinta spaudos jau pora šimtų kartu, bet šiandien tai tiesa. Tikėkimės, viskas taip ir liks, nes Halle Berry labai jaudinasi, kad nesugebės išnešioti vaisiaus.

Kaip ir daugelis kitų įžymybių, Halle laukė 3 mėnesių, kad praneštų džiugią žinią. Kodėl jos laukia? Todėl, kad bijo pasireikšti, o paskui turėti komplikacijų, persileidimą, o po to dar ir aiškintis viską spaudai. Po pirmo trimestro komplikacijų sumažėja, tada jos ir pasidalina nėštumu + jau pradeda matytis.

Halle Berry nerimauja, kad jos nėštumas bus ypatingai sunkus dėl jos amžiaus (pripažinkime, ji pavėlavo maždaug 15 metų) ir savo diabeto. Pasirodo, nėščiosios su diabetu dažniau patyria komplikacijas, persileidimus, vaikai gimsta su įgimtais defektais arba mirę.

P.S. Jei jums šitų žinių per mažai, galiu papasakoti dar vieną šlykštų dalyką apie Halle – ji turi 6 pirštus ant kojų ir mano kad 3+7 bus 9. Ji pasakė, kad sekantis 7 po 3 jau praėjusių nėštumo mėnesių bus sunkiausi jos gyvenime… Stupid b****.

Ačiū www.perezhilton.com

3 comments to " Halle Berry 3 mėnesius nėščia, turi problemų su matematika "

 1. Dashgiz says:

  tokia tipo be kompleksu,tureciau 6 pirsta tikrai tokiu slepeciu nenesiociau…

  September 6th, 2007 at 16:50

 2. Elle says:

  Lb keista, dabartine medicina 6a pirsta lengvai pasalina, o cia milijoniere vaiksto ir atvirai rodosi.

  September 7th, 2007 at 17:46

 3. vertigo says:

  nesuprantu kam sakyti kad čia slykstus dalykas.jei jau rasote straipsnius tai prašau neissireigsti tokiomis kvailomis frazemis!!

  December 21st, 2007 at 17:10

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder